Forest Hills South 4 bedroom Single Family House For Sale
, Coral Springs, FL 33065

$510,000

Details

• MLS Number:A11013636
  • List Price: $510,000
  • Sold Price: $510,000
  • Living Area: 2304 Ft² / 214 M²
  • Price Per Foot/Meter: $221 / $2,383
  • Bedrooms:4
  • Full Baths:2
  • Taxes:$6,765
  • Year Built:1973
  • Listing Date:March 15, 2021
  • Sold Date: June 21, 2021
  • Days On Market:97

Similar Properties

10251 Nw 39th Ct
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11943787
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,039 sqft
  • $392 / sqft
$799,000
2439 Nw 95th Ave
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12005429
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,930 sqft
  • $300 / sqft
$579,000
8588 Nw 27th Dr
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11793289
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,853 sqft
  • $351 / sqft
$650,000
3671 Nw 98th Ter
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12019582
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,092 sqft
  • $370 / sqft
$774,900
8203 Nw 37th St
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11967060
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,951 sqft
  • $388 / sqft
$757,000
4133 Nw 81st Ter
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12013496
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,488 sqft
  • $350 / sqft
$870,000
12212 Nw 31st Dr
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12012634
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,740 sqft
  • $356 / sqft
$618,800
2940 Nw 114th Way
Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11930787
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,205 sqft
  • $333 / sqft
$734,500