Miami Condos For Sale

Properties Found: 147 (Displaying 141 - 147)
16385 Biscayne Blvd, Unit 3003, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11913906
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,119 sqft
  • $621 / sqft
$695,000
17301 Biscayne Blvd, Unit 2102, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11828646
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,962 sqft
  • $688 / sqft
$1,350,000
1450 Ne 170th St, Unit 102, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11565038
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,024 sqft
  • $173 / sqft
$176,770
1735 Ne 164th St, Unit G210, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11720277
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 920 sqft
  • $245 / sqft
$225,400
17301 Biscayne Blvd, Unit 1201, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11544634
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,999 sqft
  • $645 / sqft
$1,290,000
3660 Ne 166th St, Unit 503, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11824169
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,025 sqft
  • $259 / sqft
$265,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 1418, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11612006
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,129 sqft
  • $611 / sqft
$690,000