Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 321 - 340)
1010 Sw 2nd Ave, Unit PH03, Miami, FL 33130
  • MLS# A11677186
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,470 sqft
  • $850 / sqft
$1,250,000
1000 Brickell Plz, Unit PH5304, Miami, FL 33131
  • MLS# A11967985
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,418 sqft
  • $1,513 / sqft
$3,659,000
1200 Brickell Bay Dr, Unit 1924, Miami, FL 33131
  • MLS# A12003142
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,232 sqft
  • $689 / sqft
$849,000
2627 S Bayshore Dr, Unit 2801, Miami, FL 33133
  • MLS# A11863212
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 4,370 sqft
  • $1,711 / sqft
$7,475,000
3232 Sw 22nd Ter, Unit 801, Miami, FL 33145
  • MLS# A11880925
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,575 sqft
  • $378 / sqft
$595,000
8270 Sw 149th Ct, Unit 10-209, Miami, FL 33193
  • MLS# A11999812
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,325 sqft
  • $249 / sqft
$330,000
350 S Miami Ave, Unit 1601, Miami, FL 33130
  • MLS# A12001877
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $498 / sqft
$690,000
1451 Brickell Ave, Unit 5101, Miami, FL 33131
  • MLS# A12002619
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,117 sqft
  • $1,649 / sqft
$3,490,000
480 Ne 31st St, Unit 3007, Miami, FL 33137
  • MLS# A12002583
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,649 sqft
  • $846 / sqft
$1,395,000
488 Ne 18th St, Unit 208, Miami, FL 33132
  • MLS# A11796979
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,865 sqft
  • $826 / sqft
$1,540,000
14293 Sw 94th Cir Ln, Unit 101-27, Miami, FL 33186
  • MLS# A11793529
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,462 sqft
  • $256 / sqft
$375,000
, Miami, FL 33137
  • MLS# A11740865
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $703 / sqft
$780,000
68 Se 6th St, Unit 3711, Miami, FL 33131
  • MLS# A11990497
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,701 sqft
  • $1,294 / sqft
$3,495,000
159 Ne 6th St, Unit 2816, Miami, FL 33132
  • MLS# A11905314
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,230 sqft
  • $1,056 / sqft
$1,299,000
1425 Brickell Ave, Unit 61E, Miami, FL 33131
  • MLS# A11779754
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,738 sqft
  • $1,698 / sqft
$4,650,000
480 Ne 30th St, Unit 501, Miami, FL 33137
  • MLS# A11978159
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,692 sqft
  • $460 / sqft
$779,000
1100 Biscayne Blvd, Unit 2105, Miami, FL 33132
  • MLS# A12000671
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,081 sqft
  • $841 / sqft
$1,750,000
1861 Nw S River Dr, Unit 2006, Miami, FL 33125
  • MLS# A12001365
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,429 sqft
  • $476 / sqft
$680,000
700 Ne 24 Street, Unit 2003, Miami, FL 33137
  • MLS# A11922359
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,643 sqft
  • $1,095 / sqft
$1,799,000
9210 Fontainebleau Blvd, Unit 104, Miami, FL 33172
  • MLS# A11999733
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,682 sqft
  • $202 / sqft
$340,000