Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 341 - 360)
6901 Sw 147th Ave, Unit 2E, Miami, FL 33193
  • MLS# A11985952
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $218 / sqft
$370,000
9143 Sw 77th Ave, Unit B802, Miami, FL 33156
  • MLS# A11981955
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,274 sqft
  • $247 / sqft
$315,000
9001 Sw 77th Ave, Unit C402, Miami, FL 33156
  • MLS# A11982129
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,205 sqft
  • $228 / sqft
$275,000
8215 Sw 152nd Ave, Unit G-418, Miami, FL 33193
  • MLS# A11988555
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,346 sqft
  • $249 / sqft
$335,000
350 S Miami Ave, Unit 1704, Miami, FL 33130
  • MLS# A11703637
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $540 / sqft
$580,000
350 S Miami Ave, Unit 1702, Miami, FL 33130
  • MLS# A12000259
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $491 / sqft
$680,000
800 Ne 195th St, Unit 701, Miami, FL 33179
  • MLS# A11788720
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,925 sqft
  • $166 / sqft
$320,000
398 Ne 5th St, Unit 3901, Miami, FL 33132
  • MLS# A11790416
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,150 sqft
  • $956 / sqft
$1,099,000
398 Ne 5th St, Unit 1617, Miami, FL 33132
  • MLS# A11945090
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,040 sqft
  • $1,249 / sqft
$1,299,000
701 Brickell Key Blvd, Unit 503, Miami, FL 33131
  • MLS# A11999787
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,719 sqft
  • $669 / sqft
$1,150,000
1717 N Bayshore Dr., Unit A-3451, Miami, FL 33132
  • MLS# A11961740
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,840 sqft
  • $462 / sqft
$850,000
1800 Ne 114th St, Unit 401, Miami, FL 33181
  • MLS# A11995100
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,950 sqft
  • $164 / sqft
$320,000
848 Brickell Key Dr, Unit 1201, Miami, FL 33131
  • MLS# A11980059
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,353 sqft
  • $1,181 / sqft
$2,780,000
1010 Sw 2nd Ave, Unit 603, Miami, FL 33130
  • MLS# A11892198
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,273 sqft
  • $628 / sqft
$800,000
1000 Brickell Plz, Unit PH5408, Miami, FL 33131
  • MLS# A11958676
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,770 sqft
  • $1,497 / sqft
$2,650,000
870 Ne 212th Ter, Unit 3, Miami, FL 33179
  • MLS# A11997199
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $256 / sqft
$307,000
6911 Sw 147th Ave, Unit 3C, Miami, FL 33193
  • MLS# A11840260
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,660 sqft
  • $202 / sqft
$335,000
455 Ne 39th St, Unit 202, Miami, FL 33137
  • MLS# A11932772
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,236 sqft
  • $886 / sqft
$1,980,000
1451 Brickell Ave, Unit 4004, Miami, FL 33131
  • MLS# A11977492
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,190 sqft
  • $1,484 / sqft
$3,250,000
801 S Miami Ave, Unit 4508, Miami, FL 33130
  • MLS# A11982663
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,734 sqft
  • $917 / sqft
$1,590,000