Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 381 - 400)
3400 Sw 27th Ave, Unit 2102, Miami, FL 33133
  • MLS# A11973781
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,114 sqft
  • $1,798 / sqft
$3,800,000
1420 Brickell Bay Dr, Unit 1003A, Miami, FL 33131
  • MLS# A11991562
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,433 sqft
  • $855 / sqft
$1,225,000
60 Sw 13th St, Unit 3400, Miami, FL 33130
  • MLS# A11957733
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,415 sqft
  • $658 / sqft
$1,590,000
6315 Sw 138th Ct, Unit 6315-4, Miami, FL 33183
  • MLS# A11955347
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,165 sqft
  • $292 / sqft
$340,000
495 Brickel Ave, Unit 5705, Miami, FL 33131
  • MLS# A11947303
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,097 sqft
  • $1,049 / sqft
$2,199,000
12505 Sw 124th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A11985897
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,491 sqft
  • $359 / sqft
$535,000
2650 Lincoln Ave, Unit 407, Miami, FL 33133
  • MLS# A11988432
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,026 sqft
  • $1,462 / sqft
$2,962,000
2020 N Bayshore Dr, Unit 2502, Miami, FL 33137
  • MLS# A11991875
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,201 sqft
  • $1,181 / sqft
$2,600,000
1000 Brickell Plz, Unit 3702, Miami, FL 33131
  • MLS# A11992502
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,909 sqft
  • $1,336 / sqft
$2,550,000
244 Biscayne Blvd, Unit UPH-4907, Miami, FL 33132
  • MLS# A11991060
  • 3 beds
  • 5 baths
  • 3,020 sqft
  • $1,258 / sqft
$3,800,000
905 Brickell Bay Dr, Unit 230, Miami, FL 33131
  • MLS# A11970326
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,783 sqft
  • $431 / sqft
$1,200,000
488 Ne 18th St, Unit 700, Miami, FL 33132
  • MLS# A11943441
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,596 sqft
  • $783 / sqft
$1,249,000
3131 Ne 7th Ave, Unit 1901, Miami, FL 33137
  • MLS# A11819895
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,634 sqft
  • $1,132 / sqft
$1,850,000
1800 N Bayshore Dr, Unit 1901, Miami, FL 33132
  • MLS# A11990211
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,189 sqft
  • $649 / sqft
$1,420,000
1425 Brickell Ave, Unit 60AB, Miami, FL 33131
  • MLS# A11971272
  • 3 beds
  • 5 baths
  • 3,449 sqft
  • $1,725 / sqft
$5,950,000
801 S Miami Ave, Unit 4204, Miami, FL 33130
  • MLS# A11833565
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,334 sqft
  • $861 / sqft
$1,149,000
800 Ne 195th St, Unit 501, Miami, FL 33179
  • MLS# A11980429
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,925 sqft
  • $129 / sqft
$249,000
2627 S Bayshore Dr, Unit 2904, Miami, FL 33133
  • MLS# A11985448
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,640 sqft
  • $2,650 / sqft
$6,995,000
398 Ne 5th St, Unit 1417, Miami, FL 33132
  • MLS# A11452652
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,040 sqft
  • $1,287 / sqft
$1,338,000
5 Grove Isle Dr, Unit L205, Miami, FL 33133
  • MLS# A11983875
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,608 sqft
  • $2,646 / sqft
$6,900,000