Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 401 - 420)
14250 Sw 62nd St, Unit 520, Miami, FL 33183
  • MLS# A11924355
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,206 sqft
  • $223 / sqft
$269,000
480 Ne 31 St, Unit 2607, Miami, FL 33137
  • MLS# A11805476
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,649 sqft
  • $785 / sqft
$1,295,000
1000 Quayside Ter, Unit 1101, Miami, FL 33138
  • MLS# A11987818
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,913 sqft
  • $386 / sqft
$739,000
99 Se 5th Street, Unit UPH02, Miami, FL 33131
  • MLS# A11962729
  • 3 beds
  • 7 baths
  • 6,792 sqft
  • $3,195 / sqft
$21,700,000
580 72nd St, Unit 1712, Miami, FL 33141
  • MLS# A11815584
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,042 sqft
  • $2,202 / sqft
$2,295,000
5055 Nw 7th St, Unit 206, Miami, FL 33126
  • MLS# A11987643
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,326 sqft
  • $260 / sqft
$345,000
2561 Ne 193rd St, Unit 1201, Miami, FL 33180
  • MLS# A11986839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,533 sqft
  • $365 / sqft
$560,000
801 S Miami Ave, Unit 3509, Miami, FL 33130
  • MLS# A11987958
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,450 sqft
  • $827 / sqft
$1,199,000
888 Brickell Key Dr, Unit 1807, Miami, FL 33131
  • MLS# A11880248
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $773 / sqft
$1,275,000
92 Sw 3rd St, Unit 3803, Miami, FL 33130
  • MLS# A11869750
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,235 sqft
  • $575 / sqft
$710,000
325 Ne Biscayne Blvd, Unit 1923, Miami, FL 33131
  • MLS# A11580058
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,792 sqft
  • $642 / sqft
$1,150,000
20005 Ne 3rd Ct, Unit 6, Miami, FL 33179
  • MLS# A11946566
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,185 sqft
  • $241 / sqft
$285,900
488 Ne 18th St, Unit 5012, Miami, FL 33132
  • MLS# A11923078
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,365 sqft
  • $1,099 / sqft
$2,599,900
9240 Fontainebleau Blvd, Unit 207, Miami, FL 33172
  • MLS# A11971959
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,610 sqft
  • $217 / sqft
$350,000
801 S Miami Ave, Unit 2909, Miami, FL 33130
  • MLS# A11987162
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,450 sqft
  • $879 / sqft
$1,274,900
13959 Sw 91st Ter, Unit 13959, Miami, FL 33186
  • MLS# A11916456
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,312 sqft
  • $244 / sqft
$320,000
500 Brickell Ave, Unit 4101, Miami, FL 33131
  • MLS# A11980478
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,494 sqft
  • $699 / sqft
$1,045,000
7350 Sw 89th St, Unit 1804S, Miami, FL 33156
  • MLS# A11960813
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,498 sqft
  • $407 / sqft
$610,000
68 Se 6th St., Unit 1203, Miami, FL 33131
  • MLS# A11985677
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,856 sqft
  • $827 / sqft
$1,535,000
500 Brickell Ave, Unit 3901, Miami, FL 33131
  • MLS# A11985552
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,494 sqft
  • $1,064 / sqft
$1,590,000