Miami Condos For Sale

Properties Found: 526 (Displaying 421 - 440)
2843 S Bayshore Dr, Unit 5F, Miami, FL 33133
  • MLS# A11980005
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,682 sqft
  • $1,308 / sqft
$2,200,000
398 Ne 5th St, Unit 3717, Miami, FL 33132
  • MLS# A11828650
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,043 sqft
  • $1,341 / sqft
$1,399,000
350 S Miami Ave, Unit 3602, Miami, FL 33130
  • MLS# A11832966
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $516 / sqft
$715,000
488 Ne 18th St, Unit 1000, Miami, FL 33132
  • MLS# A11981874
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,564 sqft
  • $748 / sqft
$1,170,000
3131 Ne 7th Ave, Unit 1101, Miami, FL 33137
  • MLS# A11640716
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,634 sqft
  • $1,162 / sqft
$1,899,000
700 Ne 24th, Unit 2503-N, Miami, FL 33137
  • MLS# A11863276
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,648 sqft
  • $1,208 / sqft
$1,990,000
1425 Brickell Ave, Unit 42E, Miami, FL 33131
  • MLS# A11833004
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,357 sqft
  • $1,579 / sqft
$5,300,000
99 Sw 7th St, Unit PH-3903, Miami, FL 33131
  • MLS# A11948882
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,549 sqft
  • $1,740 / sqft
$2,695,000
99 Sw 7th St, Unit PH-4204, Miami, FL 33131
  • MLS# A11821777
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,640 sqft
  • $1,646 / sqft
$2,699,000
99 Sw 7th St, Unit PH-3901, Miami, FL 33131
  • MLS# A11730123
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,801 sqft
  • $1,938 / sqft
$3,490,000
15231 Sw 80th St, Unit 615, Miami, FL 33193
  • MLS# A11981068
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 987 sqft
  • $289 / sqft
$285,000
1000 Brickell Plaza, Unit 4506, Miami, FL 33131
  • MLS# A11980535
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,685 sqft
  • $1,128 / sqft
$1,900,000
2020 N Bayshore Dr, Unit 2702, Miami, FL 33137
  • MLS# A11886692
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,201 sqft
  • $1,090 / sqft
$2,400,000
2020 N Bayshore Dr, Unit 2510, Miami, FL 33137
  • MLS# A11979796
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,679 sqft
  • $1,459 / sqft
$2,450,000
14250 Sw 62nd St, Unit 320, Miami, FL 33183
  • MLS# A11964707
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,206 sqft
  • $231 / sqft
$279,000
1425 Brickell Ave, Unit 58E, Miami, FL 33131
  • MLS# A11950012
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,357 sqft
  • $1,548 / sqft
$5,195,000
2627 S Bayshore Dr, Unit 501, Miami, FL 33133
  • MLS# A11977833
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,333 sqft
  • $1,264 / sqft
$2,950,000
7410 Sw 82nd St, Unit K202, Miami, FL 33143
  • MLS# A11973627
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $221 / sqft
$265,000
1133 Sw 2nd Ave, Unit T2-4209, Miami, FL 33130
  • MLS# A11785563
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 582 sqft
  • $5,044 / sqft
$2,935,500
601 Ne 23 St, Unit 1103, Miami, FL 33137
  • MLS# A11925832
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $439 / sqft
$579,000