Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 441 - 460)
1133 Sw 2nd Ave, Unit T2-4209, Miami, FL 33130
  • MLS# A11785563
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 582 sqft
  • $5,044 / sqft
$2,935,500
601 Ne 23 St, Unit 1103, Miami, FL 33137
  • MLS# A11925832
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $439 / sqft
$579,000
7421 Sw 152nd Ave, Unit 9-101, Miami, FL 33193
  • MLS# A11965669
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 994 sqft
  • $322 / sqft
$320,000
460 Ne 28th St, Unit 1708, Miami, FL 33137
  • MLS# A11975337
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,395 sqft
  • $857 / sqft
$1,195,000
7401 Sw 82nd St, Unit 109S, Miami, FL 33143
  • MLS# A11974155
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,271 sqft
  • $295 / sqft
$375,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit 902, Miami, FL 33131
  • MLS# A11845489
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,470 sqft
  • $620 / sqft
$912,000
549 Ne 206th Ln, Miami, FL 33179
  • MLS# A11962517
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,704 sqft
  • $343 / sqft
$585,000
1300 S Miami Ave, Unit 2006, Miami, FL 33130
  • MLS# A11972159
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,154 sqft
  • $858 / sqft
$990,000
31 Se 5th St, Unit 4018, Miami, FL 33131
  • MLS# A11905966
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,419 sqft
  • $563 / sqft
$799,000
1451 Brickell Ave, Unit 4401, Miami, FL 33131
  • MLS# A11959864
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,951 sqft
  • $1,666 / sqft
$3,250,000
8400 Sw 133rd Ave Rd, Unit 311, Miami, FL 33183
  • MLS# A11941869
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $293 / sqft
$305,000
2678 Tigertail Ave, Unit 1202, Miami, FL 33133
  • MLS# A11970549
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,646 sqft
  • $2,063 / sqft
$3,395,000
901 Brickell Key Blvd, Unit 3706, Miami, FL 33131
  • MLS# A11954593
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,944 sqft
  • $1,222 / sqft
$2,375,000
801 Brickell Key Blvd, Unit 2203, Miami, FL 33131
  • MLS# A11818628
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,659 sqft
  • $1,025 / sqft
$1,700,000
700 Ne 24th, Unit 3105, Miami, FL 33137
  • MLS# A11946888
  • 3 beds
  • 3 baths
$2,490,000
1400 Biscayne Boulevard, Unit 4803, Miami, FL 33132
  • MLS# A11323630
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,443 sqft
  • $1,300 / sqft
$3,175,900
1400 Biscayne Boulevard, Unit 4802, Miami, FL 33132
  • MLS# A11678702
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,315 sqft
  • $1,300 / sqft
$3,009,900
350 S Miami Ave, Unit 1901, Miami, FL 33130
  • MLS# A11949872
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $505 / sqft
$699,000
900 Brickell Key Blvd, Unit 1101, Miami, FL 33131
  • MLS# A11962966
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,065 sqft
  • $1,162 / sqft
$2,400,000
701 Brickell Key Blvd, Unit 1512, Miami, FL 33131
  • MLS# A11874381
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,655 sqft
  • $785 / sqft
$1,300,000