Miami Condos For Sale

Properties Found: 526 (Displaying 481 - 500)
700 Ne 26th Ter, Unit 2001, Miami, FL 33137
  • MLS# A11719701
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,368 sqft
  • $1,258 / sqft
$2,980,000
817 Ne 214th Ln, Unit 4, Miami, FL 33179
  • MLS# A11946098
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,163 sqft
  • $291 / sqft
$339,000
249 Ne 3 St, Unit 5901, Miami, FL 33132
  • MLS# A11945041
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,659 sqft
  • $2,208 / sqft
$5,871,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit 3403, Miami, FL 33131
  • MLS# A11943765
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,078 sqft
  • $1,621 / sqft
$4,990,000
459 Ne 210th Cir Ter, Unit 201-17, Miami, FL 33179
  • MLS# A11666527
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,064 sqft
  • $258 / sqft
$275,000
249 Ne 3 St, Unit 8004, Miami, FL 33132
  • MLS# A11944823
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,456 sqft
  • $1,853 / sqft
$4,551,000
253 Ne 2nd St, Unit 4608, Miami, FL 33132
  • MLS# A11944165
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,795 sqft
  • $613 / sqft
$1,100,000
520 Brickell Key Dr, Unit A1404, Miami, FL 33131
  • MLS# A11835686
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,624 sqft
  • $545 / sqft
$885,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit 4707, Miami, FL 33131
  • MLS# A11836334
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,350 sqft
  • $1,681 / sqft
$3,950,000
1451 Brickell Ave, Unit 4503, Miami, FL 33131
  • MLS# A11720632
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,122 sqft
  • $1,532 / sqft
$3,250,000
801 S Miami Ave, Unit 5209, Miami, FL 33130
  • MLS# A11776321
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,445 sqft
  • $1,100 / sqft
$1,590,000
460 Ne 28th St, Unit 808, Miami, FL 33137
  • MLS# A11937675
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,395 sqft
  • $716 / sqft
$999,000
1901 Brickell Ave, Unit B2209, Miami, FL 33129
  • MLS# A11936744
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,133 sqft
  • $703 / sqft
$1,499,000
8400 Sw 133rd Ave Rd, Unit 212, Miami, FL 33183
  • MLS# A11825839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $313 / sqft
$325,000
252 Nw 85th St Rd, Unit 252, Miami, FL 33150
  • MLS# A11863695
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,410 sqft
  • $240 / sqft
$339,000
159 Ne 6th St, Unit 5015, Miami, FL 33132
  • MLS# A11933798
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,246 sqft
  • $1,364 / sqft
$1,700,000
10351 Sw 154th Pl, Unit 68, Miami, FL 33196
  • MLS# A11932751
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $310 / sqft
$449,900
1800 Ne 114th St, Unit 1103, Miami, FL 33181
  • MLS# A11818769
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,320 sqft
  • $193 / sqft
$448,500
801 S Miami Ave, Unit 4309, Miami, FL 33130
  • MLS# A11906058
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,450 sqft
  • $948 / sqft
$1,375,000
24 Sw 4th St, Unit SRL-601, Miami, FL 33131
  • MLS# A11844520
  • 3 beds
  • 3 baths
$6,477,600