Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,461 - 1,480)
2382 Nw 131st Cir, Miami, FL 33167
  • MLS# A11948265
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,840 sqft
  • $361 / sqft
$665,000
18576 Sw 136th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11976446
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,849 sqft
  • $415 / sqft
$767,000
1850 Ne 199th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A11992067
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,596 sqft
  • $577 / sqft
$1,499,000
7531 Sw 52nd Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11992162
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,314 sqft
  • $1,361 / sqft
$3,150,000
135 Sw 29th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A12011261
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 4,287 sqft
  • $1,306 / sqft
$5,600,000
12421 Sw 76th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A12011219
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,657 sqft
  • $525 / sqft
$1,395,000
2701 Sw 29th Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11909329
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,068 sqft
  • $758 / sqft
$810,000
14530 Sw 110th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A11982338
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,907 sqft
  • $362 / sqft
$690,000
20255 Sw 154th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11995527
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,500 sqft
  • $667 / sqft
$999,999
10761 Sw 165th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A11899522
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,738 sqft
  • $414 / sqft
$719,900
13255 Sw 106th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A12011063
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,025 sqft
  • $810 / sqft
$2,450,000
14431 Nw 13th Rd, Miami, FL 33167
  • MLS# A11963333
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,656 sqft
  • $371 / sqft
$615,000
11000 Sw 120th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11958138
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,132 sqft
  • $890 / sqft
$2,786,000
13710 Sw 18th Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A11973155
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,024 sqft
  • $444 / sqft
$899,000
4711 Nw 16th Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A11951761
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 888 sqft
  • $449 / sqft
$399,000
23001 Sw 167th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A11999807
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,153 sqft
  • $434 / sqft
$934,800
6713 Sw 112th Ct, Miami, FL 33173
  • MLS# A11992404
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,378 sqft
  • $391 / sqft
$539,000
, Miami, FL 33147
  • MLS# A12010960
  • 4 beds
  • 1 bath
  • 1,128 sqft
  • $496 / sqft
$560,000
135 Nw 68th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12010288
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 998 sqft
  • $600 / sqft
$599,000
984 Sw 10th St, Unit 2, Miami, FL 33130
  • MLS# A11826430
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,156 sqft
  • $719 / sqft
$1,550,000