Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,481 - 1,500)
20455 Sw 154th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A12010431
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 5,007 sqft
  • $779 / sqft
$3,899,000
1390 Ne 150th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11864771
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 900 sqft
  • $572 / sqft
$515,000
12445 Sw 185th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12010410
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,268 sqft
  • $390 / sqft
$495,000
, Miami, FL 33177
  • MLS# A12010572
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,056 sqft
  • $355 / sqft
$375,000
20020 Ne 21st Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11983893
  • 6 beds
  • 6 baths
$3,980,000
540 Sw 39th Ave, Miami, FL 33134
  • MLS# A12004222
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,496 sqft
  • $400 / sqft
$998,000
1649 Sw 11th Ter, Miami, FL 33135
  • MLS# A11950515
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,230 sqft
  • $723 / sqft
$889,000
3175 Washington St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11848984
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,469 sqft
  • $1,559 / sqft
$3,850,000
2031 S Miami Ave, Miami, FL 33129
  • MLS# A11781640
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,259 sqft
  • $1,115 / sqft
$4,750,000
19811 Sw 116th Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A12009498
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,224 sqft
  • $281 / sqft
$625,000
1935 Nw 76th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12009415
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,661 sqft
  • $292 / sqft
$485,000
22811 Sw 123rd Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A11996520
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,492 sqft
  • $385 / sqft
$575,000
13715 Sw 84th St, Unit F, Miami, FL 33183
  • MLS# A11906939
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,629 sqft
  • $263 / sqft
$428,500
2230 Sw 60th Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11991615
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,173 sqft
  • $341 / sqft
$739,999
601 Ne 27, Unit TH104, Miami, FL 33137
  • MLS# A11985902
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $829 / sqft
$1,550,000
2993 Sw 16th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11951173
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,522 sqft
  • $591 / sqft
$899,000
8441 Sw 124th Ave, Unit 106, Miami, FL 33183
  • MLS# A11996588
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,690 sqft
  • $324 / sqft
$548,000
17970 Sw 105th Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A11995349
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,864 sqft
  • $343 / sqft
$640,000
22959 Sw 112th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11993210
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,559 sqft
  • $256 / sqft
$399,000
10908 Nw 7th St, Unit 403, Miami, FL 33172
  • MLS# A11991686
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,164 sqft
  • $387 / sqft
$450,000