Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,521 - 1,540)
9500 Sw 79th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11905349
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,743 sqft
  • $328 / sqft
$900,000
13825 Monroe St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11993140
  • 3 beds
  • 1 bath
$585,000
20215 W Oak Haven Cir, Miami, FL 33179
  • MLS# A11914344
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 4,130 sqft
  • $484 / sqft
$1,999,999
2980 Sw 141st Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A11904759
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,220 sqft
  • $536 / sqft
$1,190,000
14240 Sw 171st St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12009444
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,765 sqft
  • $397 / sqft
$700,000
14544 Sw 76th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A12007430
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,806 sqft
  • $526 / sqft
$950,000
520 Ne 53rd St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12009364
  • 6 beds
  • 5 baths
$6,550,000
14313 Sw 100th Ln, Miami, FL 33186
  • MLS# A12009451
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,622 sqft
  • $428 / sqft
$695,000
16016 Sw 66th Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A12009353
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,242 sqft
  • $348 / sqft
$780,000
12970 Sw 187th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11906596
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 3,396 sqft
  • $265 / sqft
$899,000
15102 Sw 177th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A11944178
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,612 sqft
  • $287 / sqft
$750,000
11350 Sw 30th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12002190
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,881 sqft
  • $412 / sqft
$1,599,000
13470 Sw 62nd St, Unit 105N, Miami, FL 33183
  • MLS# A12008678
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $336 / sqft
$400,000
1041 Nw 73rd St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11954388
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,339 sqft
  • $422 / sqft
$565,000
, Miami, FL 33155
  • MLS# A12007629
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 930 sqft
  • $780 / sqft
$725,000
2369 Nw 131st Cir, Miami, FL 33167
  • MLS# A11971705
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,983 sqft
  • $320 / sqft
$635,000
1741 Nw 44th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12004534
  • 3 beds
  • 2 baths
$500,000
2941 Ne 185th St, Unit 1305, Miami, FL 33180
  • MLS# A11646776
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 859 sqft
  • $395 / sqft
$339,000
4340 Sw 10th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11933333
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,125 sqft
  • $768 / sqft
$2,400,000
1118 Nw 47th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A12008344
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,204 sqft
  • $411 / sqft
$495,000