Miami Condos For Sale

Properties Found: 180 (Displaying 1 - 20)
3625 N Country Club Dr, Unit PH5, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11857337
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 755 sqft
  • $397 / sqft
$299,900
2859 Leonard Dr, Unit G510, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11985087
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 768 sqft
  • $215 / sqft
$165,000
2999 Point East Dr, Unit C-502, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11925692
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $239 / sqft
$195,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 610, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11785173
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $515 / sqft
$412,000
3475 N Country Club Dr, Unit 409, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12007689
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 741 sqft
  • $252 / sqft
$187,000
2750 Ne 183rd St, Unit 407, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12003442
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 873 sqft
  • $194 / sqft
$169,500
2950 Ne 188th St, Unit 406, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11719303
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 1,214 sqft
  • $493 / sqft
$599,000
3300 Ne 192nd St, Unit 803, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11797224
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $320 / sqft
$317,000
2780 Ne 183rd St, Unit 1911, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11953747
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 887 sqft
  • $242 / sqft
$215,000
3010 Marcos Dr, Unit R308, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11993313
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 768 sqft
  • $233 / sqft
$179,000
19355 Turnberry Way, Unit 17C, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11974967
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,077 sqft
  • $325 / sqft
$350,000
20185 E Country Club Dr, Unit 302, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11988728
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 980 sqft
  • $305 / sqft
$299,000
2980 E Point East Dr, Unit D301, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12014939
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 817 sqft
  • $153 / sqft
$125,000
20335 W Country Club Dr, Unit 2101, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11924436
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,038 sqft
  • $255 / sqft
$265,000
2903 Point East Dr, Unit K207, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11971661
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 777 sqft
  • $226 / sqft
$175,900
21205 Yacht Club Dr, Unit 204, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11992747
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $377 / sqft
$489,500
20301 W Country Club Dr, Unit 625, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11909514
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 913 sqft
  • $214 / sqft
$195,000
3475 N Country Club Dr, Unit 514, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11917592
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 741 sqft
  • $256 / sqft
$189,900
3675 N Country Club Dr, Unit 1501, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11991724
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 896 sqft
  • $295 / sqft
$264,000
3475 N Country Club Dr, Unit 610, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11914704
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 741 sqft
  • $236 / sqft
$175,000