Miami Condos For Sale

Properties Found: 6 (Displaying 1 - 6)
6001 Sw 70th St, Unit 127, South Miami, FL 33143
  • MLS# A11856727
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $458 / sqft
$330,000
6001 Sw 70 Street, Unit 208, South Miami, FL 33143
  • MLS# A11985143
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 522 sqft
  • $565 / sqft
$295,000
6330 Sw 79th St, Unit 2, South Miami, FL 33143
  • MLS# A12012544
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 510 sqft
  • $451 / sqft
$230,000
6001 Sw 70th St, Unit 655, South Miami, FL 33143
  • MLS# A12009004
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 652 sqft
  • $506 / sqft
$330,000
6001 Sw 70th St, Unit 620, South Miami, FL 33143
  • MLS# A11943387
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 652 sqft
  • $460 / sqft
$300,000
7901 Sw 64th Ave, Unit 6, South Miami, FL 33143
  • MLS# A11884377
  • 1 bed
  • 1 bath
$215,000