Miami Condos For Sale

Properties Found: 68 (Displaying 1 - 20)
651 Okeechobee Blvd, Unit 202, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11683734
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 990 sqft
  • $429 / sqft
$425,000
651 Okeechobee Blvd, Unit 1002, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11856676
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 990 sqft
  • $706 / sqft
$699,000
500 Executive Center Dr, Unit 2N, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11948762
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $163 / sqft
$156,000
1641 Balfour Point Dr, Unit A, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A12001801
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 904 sqft
  • $205 / sqft
$185,000
3640 Whitehall Dr, Unit 406, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A12014672
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $180 / sqft
$259,000
4759 Via Palm Lks, Unit 312, West Palm Beach, FL 33417
  • MLS# A11985396
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 888 sqft
  • $253 / sqft
$225,000
1620 Balfour Point Dr, Unit B, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11994170
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 916 sqft
  • $229 / sqft
$209,900
7124 71st Way, West Palm Beach, FL 33407
  • MLS# A12002066
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,236 sqft
  • $251 / sqft
$309,999
1201 Lake Victoria Dr, Unit V, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A12012854
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 708 sqft
  • $186 / sqft
$131,500
2640 W Gately Dr W, Unit 1102, West Palm Beach, FL 33415
  • MLS# A11985351
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,116 sqft
  • $278 / sqft
$309,900
1186 Lake Terry Dr, Unit H, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A11904029
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 708 sqft
  • $191 / sqft
$135,000
3515 Village Blvd, Unit 206, West Palm Beach, FL 33409
  • MLS# A11949357
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $125 / sqft
$180,000
610 Clematis St, Unit 406, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11968588
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $398 / sqft
$450,000
145 Lake Nancy Ln, Unit 230, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A12008492
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,054 sqft
  • $147 / sqft
$155,000
1900 Consulate Pl, Unit 2205, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11971118
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,889 sqft
  • $273 / sqft
$516,000
2500 Presidential Way, Unit 101, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A12008836
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,045 sqft
  • $215 / sqft
$225,000
3050 Presidential Way, Unit 101, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A12008573
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,045 sqft
  • $215 / sqft
$225,000
, West Palm Beach, FL 33401
  • MLS# A11849921
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $384 / sqft
$430,000
9845 Baywinds Dr, Unit 6308, West Palm Beach, FL 33411
  • MLS# A12005718
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,141 sqft
  • $262 / sqft
$299,500
226 Wellington G, Unit G, West Palm Beach, FL 33417
  • MLS# A11959225
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,062 sqft
  • $179 / sqft
$190,000