Miami Condos For Sale

Properties Found: 110 (Displaying 1 - 20)
3150 N Course Ln, Unit 108, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11891122
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $195 / sqft
$215,000
1360 S Ocean Blvd, Unit 1605, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11994167
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,570 sqft
  • $462 / sqft
$725,000
3201 Ne 14th St Cswy, Unit 501, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11994652
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $281 / sqft
$225,000
2691 S Course Dr, Unit 202, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12004756
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $214 / sqft
$235,000
2311 S Cypress Bend Dr, Unit 419A, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11999874
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $177 / sqft
$195,000
625 Oaks Dr, Unit 304, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12005807
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,298 sqft
  • $250 / sqft
$325,000
1391 S Ocean Blvd, Unit 409, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12007275
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 864 sqft
  • $463 / sqft
$400,000
3210 Se 10th St, Unit 6B, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12004606
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,425 sqft
  • $253 / sqft
$360,000
2731 Ne 14th St Cswy, Unit 115, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11969074
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $335 / sqft
$328,000
2236 N Cypress Bend Dr, Unit 207, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12015870
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 825 sqft
  • $259 / sqft
$214,000
, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12016152
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $491 / sqft
$589,000
2900 Ne 14th St Cswy, Unit 304, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12013135
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,433 sqft
  • $419 / sqft
$599,900
160 Cypress Club Dr, Unit 608, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11971416
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 982 sqft
  • $273 / sqft
$268,500
1340 Ne 28th Ave, Unit 244, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11984185
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,065 sqft
  • $223 / sqft
$237,500
1 N Ocean Blvd, Unit 1408, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11999173
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,815 sqft
  • $1,019 / sqft
$1,850,000
2880 Ne 14th St Cswy, Unit 311, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11984569
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,787 sqft
  • $414 / sqft
$739,000
4561 W Mcnab Rd, Unit 17, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12015273
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $259 / sqft
$206,900
1263 Sw 46th Ave, Unit 2104, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12016272
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 903 sqft
  • $254 / sqft
$229,000
3250 N Palm Aire Dr, Unit 202, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11970311
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $232 / sqft
$255,000
521 N Riverside Dr, Unit 606, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12016146
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $450 / sqft
$540,000