Miami Condos For Sale

Properties Found: 45 (Displaying 41 - 45)
7200 Nw 177th St, Unit 206-7, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11933376
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $324 / sqft
$355,000
6940 Nw 179th St, Unit 308-7, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11951011
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,186 sqft
  • $294 / sqft
$349,000
7090 Nw 177th St, Unit 209-9, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11949075
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,142 sqft
  • $293 / sqft
$335,000
6780 W 2nd Ct, Unit 408, Hialeah, FL 33012
  • MLS# A11946035
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,212 sqft
  • $227 / sqft
$275,000
18101 Nw 68th Ave, Unit D207, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A11892284
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,417 sqft
  • $226 / sqft
$320,000