Miami Condos For Sale

Properties Found: 8 (Displaying 1 - 8)
1036 Us Highway 1, Unit 116, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11977733
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,369 sqft
  • $211 / sqft
$289,000
3 Water Club Way, Unit 1401, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11985959
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,148 sqft
  • $1,304 / sqft
$2,800,000
336 Golfview Rd, Unit 311, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11992462
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,143 sqft
  • $183 / sqft
$209,000
1036 Us Highway 1, Unit 216, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11975165
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,374 sqft
  • $247 / sqft
$340,000
725 Hummingbird Way, Unit 212, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11998150
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 842 sqft
  • $315 / sqft
$265,000
148 Yacht Club Dr, Unit 10, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11942445
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 930 sqft
  • $183 / sqft
$170,000
1208 Marine Way, Unit 607, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11989828
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,108 sqft
  • $315 / sqft
$349,000
13629 Treasure Cove Cir, Unit 13629, North Palm Beach, FL 33408
  • MLS# A11981702
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,920 sqft
  • $1,143 / sqft
$2,195,000