Miami Condos For Sale

Properties Found: 276 (Displaying 1 - 20)
3819 170th St, Unit B-1, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12009541
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,640 sqft
  • $442 / sqft
$725,000
3522 Ne 166th St, Unit 7, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12016165
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 789 sqft
  • $336 / sqft
$265,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 1705, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12016277
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,817 sqft
  • $713 / sqft
$1,295,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12013966
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,718 sqft
  • $728 / sqft
$1,250,000
, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12013978
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,718 sqft
  • $696 / sqft
$1,195,000
16531 Ne 35th Ave, Unit 201, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11942397
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $416 / sqft
$520,000
2025 Ne 164th St, Unit 205, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11833464
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $177 / sqft
$139,800
16385 Biscayne Blvd, Unit 519, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12015741
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,129 sqft
  • $575 / sqft
$649,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 1610, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12013549
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,386 sqft
  • $960 / sqft
$2,290,000
16385 Biscayne Blvd, Unit PH7, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11640506
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,648 sqft
  • $1,208 / sqft
$1,990,000
16385 Biscayne Blvd, Unit 2920, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11975445
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 937 sqft
  • $571 / sqft
$535,000
3849 Ne 169th St, Unit 412, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11967166
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $234 / sqft
$260,000
3703 Ne 166th St, Unit 910, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11912558
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $255 / sqft
$369,999
17051 Ne 35th Ave, Unit 301, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11926919
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 935 sqft
  • $225 / sqft
$209,999
3862 Ne 171st St, Unit E, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A12004480
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $333 / sqft
$400,000
2025 Ne 164th St, Unit 901, North Miami Beach, FL 33162
  • MLS# A11826233
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $187 / sqft
$148,005
3703 Ne 166th St, Unit 904, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11967844
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $284 / sqft
$314,700
3660 Ne 166th St, Unit 505, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11852973
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 865 sqft
  • $252 / sqft
$218,000
17111 Biscayne Blvd, Unit 602, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11885070
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,958 sqft
  • $613 / sqft
$1,200,000
3703 Ne 166th St, Unit 905, North Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11952983
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $205 / sqft
$170,000