Miami Homes For Sale

Properties Found: 179 (Displaying 1 - 20)
841 Sw 11th Ct, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A12019566
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $450 / sqft
$650,000
2140 Sw 36th Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11901587
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,391 sqft
  • $435 / sqft
$605,000
1704 Sw 5th Ct, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A12003048
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,083 sqft
  • $576 / sqft
$1,200,000
1118 Nw 16th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12010121
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,404 sqft
  • $402 / sqft
$565,000
3640 Sw 22nd St, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11955839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,391 sqft
  • $424 / sqft
$589,900
2720 Nw 11th St, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11997439
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,578 sqft
  • $330 / sqft
$520,000
2121 Ne 62nd St, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11970112
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,823 sqft
  • $365 / sqft
$664,990
1101 Sw 19th Ave, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11935520
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $567 / sqft
$539,000
341 City View Dr, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12004994
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,452 sqft
  • $334 / sqft
$485,000
1115 Nw 7th Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A12010840
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,180 sqft
  • $381 / sqft
$449,900
2725 Ne 21st Ave, Fort Lauderdale, FL 33306
  • MLS# A11757722
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,829 sqft
  • $492 / sqft
$900,000
630 Se 15th St, Unit 3, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11938508
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,826 sqft
  • $375 / sqft
$685,000
708 Sw 19th St, Fort Lauderdale, FL 33315
  • MLS# A11872884
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,343 sqft
  • $633 / sqft
$850,000
2227 Nw 9th Ct, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11934560
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,050 sqft
  • $340 / sqft
$357,000
1213 Ne 13th St, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11903936
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,062 sqft
  • $501 / sqft
$532,500
2436 Cat Cay Ln, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11988952
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,702 sqft
  • $646 / sqft
$1,099,000
1657 Sw 44th Ave, Fort Lauderdale, FL 33317
  • MLS# A12006979
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,152 sqft
  • $395 / sqft
$455,000
2841 Sw 4th Ct, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11968907
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,215 sqft
  • $424 / sqft
$514,900
1121 Ne 14th Ave, Unit 1121, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11986728
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,262 sqft
  • $411 / sqft
$929,999
2649 Key Largo Ln, Fort Lauderdale, FL 33312
  • MLS# A11938935
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $572 / sqft
$829,900