Miami Homes For Sale

Properties Found: 230 (Displaying 1 - 20)
900 N 70th Ave, Hollywood, FL 33024
  • MLS# A12016636
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,012 sqft
  • $469 / sqft
$475,000
1509 Fletcher St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11921186
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,393 sqft
  • $427 / sqft
$595,000
7720 Hope St, Hollywood, FL 33024
  • MLS# A11996032
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $474 / sqft
$455,000
1240 Grant St, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12017129
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,163 sqft
  • $368 / sqft
$795,000
1531 Moffett St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11676284
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,460 sqft
  • $420 / sqft
$613,000
6310 Adams St, Hollywood, FL 33023
  • MLS# A11919285
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $521 / sqft
$500,000
7440 Fillmore St, Hollywood, FL 33024
  • MLS# A11912550
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,277 sqft
  • $442 / sqft
$564,730
6214 Fletcher St, Hollywood, FL 33023
  • MLS# A12017227
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 847 sqft
  • $632 / sqft
$535,000
1125 Butternut Ln, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12001121
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,919 sqft
  • $401 / sqft
$769,000
1947 Garfield St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11928905
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,770 sqft
  • $310 / sqft
$549,000
609 S Crescent Dr, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A12008993
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,789 sqft
  • $433 / sqft
$775,000
211 S 57th Way, Hollywood, FL 33023
  • MLS# A12009416
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,516 sqft
  • $478 / sqft
$725,000
3035 Hayes St, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11970125
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,104 sqft
  • $570 / sqft
$629,000
2543 Liberty St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11975011
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,615 sqft
  • $310 / sqft
$500,000
1422 Silk Oak Dr, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11893042
  • 3 beds
  • 2 baths
$715,000
821 N 73rd Ter, Hollywood, FL 33024
  • MLS# A11958642
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,370 sqft
  • $394 / sqft
$540,000
1860 Sweetbay Way, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11984573
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,919 sqft
  • $427 / sqft
$819,000
2851 Washington St, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11840467
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,218 sqft
  • $451 / sqft
$549,000
1045 Hollywood Blvd, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11934052
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,252 sqft
  • $637 / sqft
$1,435,000
2307 Washington St, Unit 5, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11952798
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,580 sqft
  • $284 / sqft
$449,000