Miami Homes For Sale

Properties Found: 186 (Displaying 181 - 186)
3828 Pine Lake Dr, Weston, FL 33332
  • MLS# A11902600
  • 7 beds
  • 6 baths
  • 7,657 sqft
  • $718 / sqft
$5,500,000
2941 Paddock Ln, Weston, FL 33331
  • MLS# A11888939
  • 7 beds
  • 8 baths
  • 11,336 sqft
  • $792 / sqft
$8,975,000
1319 Seminole Dr, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11911271
  • 7 beds
  • 8 baths
  • 7,325 sqft
  • $983 / sqft
$7,200,000
, Homestead, FL 33031
  • MLS# A11834195
  • 7 beds
  • 4 baths
  • 3,682 sqft
  • $448 / sqft
$1,650,000
9600 Sw 66th St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11852521
  • 7 beds
  • 6 baths
  • 4,408 sqft
  • $1,429 / sqft
$6,300,000
Loc. Gilardon 57, Cortina Località Gilardon, FL
  • MLS# A11856112
  • 7 beds
  • 7 baths
$20,000,000