Miami Homes For Sale

Properties Found: 7 (Displaying 1 - 7)
288 S Coconut Ln, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11924923
  • 8 beds
  • 9 baths
  • 9,094 sqft
  • $2,529 / sqft
$22,999,000
1649 W 22nd St, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12004074
  • 8 beds
  • 9 baths
  • 10,385 sqft
  • $8,185 / sqft
$85,000,000
49 Palm Ave, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11702121
  • 8 beds
  • 7 baths
  • 11,307 sqft
  • $3,175 / sqft
$35,900,000
1007 Fisher Island Drive, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11890798
  • 8 beds
  • 10 baths
  • 15,801 sqft
  • $3,607 / sqft
$57,000,000
1004 Fisher Island Drive, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11929626
  • 8 beds
  • 10 baths
  • 11,428 sqft
  • $3,675 / sqft
$42,000,000
33 E Dilido Dr, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11942169
  • 8 beds
  • 7 baths
  • 10,439 sqft
  • $3,353 / sqft
$35,000,000
1003 Fisher Island Drive, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11890771
  • 8 beds
  • 10 baths
  • 10,648 sqft
  • $3,428 / sqft
$36,500,000