Miami Homes For Sale

Properties Found: 8 (Displaying 1 - 8)
9066 Se Athena St, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11926485
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 3,261 sqft
  • $383 / sqft
$1,250,000
7968 Se Double Tree Dr, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A12018371
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,047 sqft
  • $318 / sqft
$650,000
7625 Se Bay Cedar Cir, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11977583
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,017 sqft
  • $268 / sqft
$539,900
44 S Beach Rd, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11946966
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,458 sqft
  • $3,687 / sqft
$12,750,000
8075 Se Palm St, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11937407
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,314 sqft
  • $304 / sqft
$704,000
11718 Se Florida Ave, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11994551
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,096 sqft
  • $596 / sqft
$1,250,000
8535 Se May Ter, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11980593
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,117 sqft
  • $402 / sqft
$850,000
8445 Se Bayberry Ter, Hobe Sound, FL 33455
  • MLS# A11957675
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,778 sqft
  • $680 / sqft
$1,890,000