Miami Commercial For Sale

Properties Found: 3745 (Displaying 1 - 20)
2406 Nw 67th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12007823
  • 1,530 sqft
  • $411 / sqft
$629,000
1324 Ne 14th Ave, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A12015378
  • 1,785 sqft
  • $588 / sqft
$1,050,000
2403/2405 Maple Ave, Fort Myers, FL 33901
  • MLS# A11948197
  • 2,340 sqft
  • $201 / sqft
$470,000
108 Se 4th Ter, Dania Beach, FL 33004
  • MLS# A12013350
  • 2,765 sqft
  • $307 / sqft
$850,000
5814 Cleveland St, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A12003113
  • 1,703 sqft
  • $405 / sqft
$689,000
3611 Sw 23rd St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12021127
  • 2,525 sqft
  • $455 / sqft
$1,150,000
4120 Sw 19th St, West Park, FL 33023
  • MLS# A11944011
  • 2,250 sqft
  • $276 / sqft
$620,000
1619-1621 Nw 8th Ave, Fort Lauderdale, FL 33311
  • MLS# A11999219
  • 2,504 sqft
  • $238 / sqft
$595,000
749 Nw 43rd St, Oakland Park, FL 33309
  • MLS# A11982343
  • 1,950 sqft
  • $451 / sqft
$879,000
3380 Nw 8th Pl, Lauderhill, FL 33311
  • MLS# A11881706
  • 1,226 sqft
  • $489 / sqft
$599,000
1061 Nw 108 Ter, Miami, FL 33168
  • MLS# A11977330
  • 2,355 sqft
  • $318 / sqft
$749,000
1821 Nw 33rd St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11944416
  • 3,042 sqft
  • $353 / sqft
$1,075,000
130 - 132 - 134 - 136 Sw 8th Ave, Delray Beach, FL 33444
  • MLS# A11941256
  • 2,652 sqft
  • $336 / sqft
$890,000
8820 Sw 27th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11994928
  • 2,480 sqft
  • $427 / sqft
$1,060,000
11330 Peachtree Dr, Miami, FL 33161
  • MLS# A11981268
  • 3,079 sqft
  • $292 / sqft
$899,000
3501 Sw 12th St, Miami, FL 33135
  • MLS# A12020941
  • 2,430 sqft
  • $453 / sqft
$1,100,000
305 Nw 10th Ter, Unit 305, Hallandale Beach, FL 33009
  • MLS# A12018739
$3,250
370 Ne 44th St, Oakland Park, FL 33334
  • MLS# A11710212
$517,702
5620 Nw 14th Ct, Lauderhill, FL 33313
  • MLS# A11896458
  • 1,851 sqft
  • $243 / sqft
$449,900
, Miami, FL 33142
  • MLS# A11982468
  • 1,320 sqft
  • $371 / sqft
$489,900