Deauville Hotel Reso Condo For Sale
Undisclosed Address, Miami Beach, FL 33141

$128,000

Details

• MLS Number:A1671306
  • List Price: $125,000
  • Sold Price: $128,000
  • Living Area: 452 Ft² / 42 M²
  • Price Per Foot/Meter: $283 / $3,048
  • Full Baths:1
  • Maintenance:$359
  • Taxes:$1,594
  • Year Built:1957
  • Listing Date:July 31, 2012
  • Sold Date: March 26, 2013
  • Days On Market:237

Similar Properties

1865 79th St Cswy, Unit 3F
North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A11939502
  • 1 bath
  • 577 sqft
  • $312 / sqft
$180,000
330 74th St, Unit 15
Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12015973
  • 1 bath
  • 383 sqft
  • $470 / sqft
$179,900
7904 West Dr, Unit 904
North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A11871724
  • 1 bath
  • 447 sqft
  • $512 / sqft
$229,000
7725 Carlyle Ave, Unit 10
Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11954413
  • 1 bath
  • 399 sqft
  • $406 / sqft
$162,000
1455 N Treasure Dr, Unit 6D
North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A11973771
  • 1 bath
  • 531 sqft
  • $282 / sqft
$150,000
1865 79th St Cswy, Unit 15F
North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A11994631
  • 1 bath
  • 577 sqft
  • $399 / sqft
$230,000
1865 79th St Cswy, Unit 6L
North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A12009615
  • 1 bath
  • 577 sqft
  • $308 / sqft
$178,000
1865 79th St Cswy, Unit 11F
North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A11930958
  • 1 bath
  • 577 sqft
  • $320 / sqft
$184,500