Miami Condos For Sale

Properties Found: 21 (Displaying 1 - 20)
777 Riverside Dr, Unit 1521, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11957303
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 950 sqft
  • $197 / sqft
$187,000
977 Coral Club Dr, Unit 977, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12023351
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $233 / sqft
$190,000
977 Riverside Dr, Unit 211, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11917846
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 950 sqft
  • $195 / sqft
$185,000
3475 Broken Woods Dr, Unit 106, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11936669
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,003 sqft
  • $134 / sqft
$134,900
5761 Riverside Dr, Unit 304B4, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11990131
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 784 sqft
  • $223 / sqft
$175,000
10777 W Sample Rd, Unit 209, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12018790
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $172 / sqft
$155,000
3090 Coral Springs Dr, Unit 1, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11983728
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 517 sqft
  • $242 / sqft
$125,000
10751 Royal Palm Blvd, Unit 17, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11942174
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 855 sqft
  • $205 / sqft
$175,000
8800 Royal Palm Blvd, Unit 102-1, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11992686
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 620 sqft
  • $250 / sqft
$155,000
4116 Nw 88th Ave, Unit 104, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12008654
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 680 sqft
  • $162 / sqft
$109,900
6776 W Sample Rd, Unit 6776, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11723975
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 716 sqft
  • $328 / sqft
$235,000
2388 Coral Springs Dr, Unit 2388, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11986512
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 763 sqft
  • $210 / sqft
$160,000
, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11981803
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 950 sqft
  • $209 / sqft
$199,000
1100 Nw 87th Ave, Unit 104, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11852393
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $180 / sqft
$150,000
, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11993237
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 675 sqft
  • $244 / sqft
$165,000
929 Coral Club Dr, Unit 929, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11932499
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $208 / sqft
$170,000
2701 Riverside Dr, Unit 515-B, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11721578
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 619 sqft
  • $233 / sqft
$144,500
2501 Riverside Dr, Unit 207-A, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11929103
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 606 sqft
  • $246 / sqft
$149,000
1200 Nw 87th Ave, Unit 312, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11936895
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $198 / sqft
$165,000
5860 W Sample Rd, Unit 104, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11523725
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 808 sqft
  • $316 / sqft
$255,000