Miami Condos For Sale

Properties Found: 1355 (Displaying 1 - 20)
1451 Brickell Ave, Unit 1002, Miami, FL 33131
  • MLS# A12012692
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 777 sqft
  • $1,023 / sqft
$795,000
1331 Brickell Bay Dr, Unit 1007, Miami, FL 33131
  • MLS# A11945520
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,135 sqft
  • $915 / sqft
$1,039,000
1000 Brickell Plz, Unit 4005, Miami, FL 33131
  • MLS# A11929567
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 1,022 sqft
  • $1,125 / sqft
$1,150,000
1010 Brickell Ave, Unit 2208, Miami, FL 33131
  • MLS# A12018725
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 759 sqft
  • $856 / sqft
$650,000
121 Ne 5th Steet, Unit 3313, Miami, FL 33132
  • MLS# A12004132
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 591 sqft
  • $1,024 / sqft
$605,000
130 Nw 87th Ave, Unit H216, Miami, FL 33172
  • MLS# A11936147
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 922 sqft
  • $293 / sqft
$270,000
253 Ne 2nd St, Unit 219, Miami, FL 33132
  • MLS# A11909751
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 506 sqft
  • $514 / sqft
$260,000
159 Ne 6th St, Unit 3209, Miami, FL 33132
  • MLS# A11922060
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 588 sqft
  • $1,019 / sqft
$599,000
159 Ne 6th St, Unit 2608, Miami, FL 33132
  • MLS# A11931380
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 504 sqft
  • $1,131 / sqft
$570,000
2655 S Bayshore Dr, Unit 1707, Miami, FL 33133
  • MLS# A11969271
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 555 sqft
  • $2,160 / sqft
$1,199,000
801 Nw 47th Ave, Unit 515W, Miami, FL 33126
  • MLS# A12021984
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 598 sqft
  • $316 / sqft
$189,000
690 Sw 1st Ct, Unit 1913, Miami, FL 33130
  • MLS# A12021847
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 795 sqft
  • $535 / sqft
$425,000
1680 Ne 191st St, Unit 105-2, Miami, FL 33179
  • MLS# A12016474
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,036 sqft
  • $181 / sqft
$187,000
275 Ne 18th St, Unit 1101, Miami, FL 33132
  • MLS# A12019654
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 734 sqft
  • $443 / sqft
$325,000
7266 Sw 88th St, Unit A203, Miami, FL 33156
  • MLS# A12022573
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 782 sqft
  • $422 / sqft
$330,000
1481 Ne Miami Gardens Dr, Unit 165, Miami, FL 33179
  • MLS# A12011771
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 778 sqft
  • $180 / sqft
$139,999
11 Ne 6th St, Unit 2605, Miami, FL 33132
  • MLS# A11989950
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 600 sqft
  • $992 / sqft
$595,000
2200 Ne 4th Ave, Unit 1003, Miami, FL 33137
  • MLS# A11998465
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 773 sqft
  • $446 / sqft
$344,900
1435 Brickell Ave, Unit 3603, Miami, FL 33131
  • MLS# A11896217
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 983 sqft
  • $1,119 / sqft
$1,100,000
500 Ne 29th St, Unit 1005, Miami, FL 33137
  • MLS# A12020947
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 706 sqft
  • $636 / sqft
$449,000