Miami Condos For Sale

Properties Found: 1355 (Displaying 181 - 200)
1800 N Bayshore Dr, Unit 1604, Miami, FL 33132
  • MLS# A12010992
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 842 sqft
  • $457 / sqft
$385,000
, Miami, FL 33125
  • MLS# A12016292
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 550 sqft
  • $400 / sqft
$220,000
2101 Ne Brickell Ave, Unit 2302, Miami, FL 33129
  • MLS# A12020563
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 791 sqft
  • $694 / sqft
$549,000
227 Ne 2nd St, Unit 1909, Miami, FL 33132
  • MLS# A12012861
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 549 sqft
  • $729 / sqft
$400,000
121 Ne 5th St, Unit 2611, Miami, FL 33132
  • MLS# A11990531
  • 1 bed
  • 2 baths
$599,900
55 Sw 9th St, Unit 1705, Miami, FL 33130
  • MLS# A11922029
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 826 sqft
  • $757 / sqft
$625,000
18555 Ne 14th Ave, Unit 715, Miami, FL 33179
  • MLS# A11902860
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 793 sqft
  • $151 / sqft
$120,000
18555 Ne 14th Ave, Unit 618, Miami, FL 33179
  • MLS# A11747570
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 793 sqft
  • $183 / sqft
$145,000
460 Ne 28th St, Unit 1102, Miami, FL 33132
  • MLS# A12017334
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 973 sqft
  • $653 / sqft
$635,000
55 Se 6 St, Unit 2006, Miami, FL 33131
  • MLS# A1644072
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 738 sqft
  • $596 / sqft
$440,000
45 Sw 9th St, Unit 1104, Miami, FL 33130
  • MLS# A12014224
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 843 sqft
  • $694 / sqft
$585,000
225 N Miami Ave, Unit 2810, Miami, FL 33128
  • MLS# A12020808
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 527 sqft
  • $1,118 / sqft
$589,000
488 Ne 18th St, Unit 1205, Miami, FL 33132
  • MLS# A12020897
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 710 sqft
  • $754 / sqft
$534,999
1351 Ne Miami Gardens Dr, Unit 704E, Miami, FL 33179
  • MLS# A12020917
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 861 sqft
  • $192 / sqft
$165,000
1750 N Bayshore Dr, Unit 3311, Miami, FL 33132
  • MLS# A12021021
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 791 sqft
  • $417 / sqft
$330,000
300 S Biscayne Blvd, Unit T-1803, Miami, FL 33131
  • MLS# A11945774
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 544 sqft
  • $643 / sqft
$350,000
9055 Sw 73rd Ct, Unit 903, Miami, FL 33156
  • MLS# A11739492
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 657 sqft
  • $472 / sqft
$310,000
9066 Sw 73rd Ct, Unit 1904, Miami, FL 33156
  • MLS# A11753229
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 657 sqft
  • $495 / sqft
$325,000
, Miami, FL 33179
  • MLS# A12018171
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,036 sqft
  • $150 / sqft
$155,000
3339 Virginia St, Unit 329, Miami, FL 33133
  • MLS# A12020135
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $823 / sqft
$650,000