Miami Condos For Sale

Properties Found: 1355 (Displaying 81 - 100)
951 Brickell Ave, Unit 2608, Miami, FL 33131
  • MLS# A12001086
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 639 sqft
  • $751 / sqft
$480,000
485 Brickell Ave, Unit 4606, Miami, FL 33131
  • MLS# A12017055
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 842 sqft
  • $665 / sqft
$560,000
555 Ne 15th St, Unit 26B, Miami, FL 33132
  • MLS# A11944414
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 890 sqft
  • $504 / sqft
$449,000
1000 Venetian Way, Unit 810, Miami, FL 33139
  • MLS# A11762536
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,030 sqft
  • $1,141 / sqft
$1,175,000
315 Nw 27th Ave, Unit 319, Miami, FL 33125
  • MLS# A12000874
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 659 sqft
  • $795 / sqft
$523,905
1301 Ne Miami Gardens Dr, Unit 321W, Miami, FL 33179
  • MLS# A11940074
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 801 sqft
  • $168 / sqft
$134,900
801 S Miami Ave, Unit 3706, Miami, FL 33130
  • MLS# A12011767
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 881 sqft
  • $850 / sqft
$749,000
1000 Brickell Plz, Unit 1811, Miami, FL 33131
  • MLS# A11579526
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 823 sqft
  • $1,106 / sqft
$910,000
480 Ne 30th St, Unit 1102, Miami, FL 33137
  • MLS# A12016733
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $483 / sqft
$400,000
851 Ne 1st Ave, Unit 2100, Miami, FL 33132
  • MLS# A11847207
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 1,018 sqft
  • $653 / sqft
$665,000
1300 S Miami Ave, Unit 1407, Miami, FL 33130
  • MLS# A11915269
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 649 sqft
  • $763 / sqft
$495,000
3250 Grand Ave, Unit 506, Miami, FL 33133
  • MLS# A12011308
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 999 sqft
  • $600 / sqft
$599,000
3131 Ne 7th Ave, Unit 1202, Miami, FL 33137
  • MLS# A11983926
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 959 sqft
  • $823 / sqft
$789,000
1000 Brickell Plz, Unit 3510, Miami, FL 33131
  • MLS# A12015735
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 839 sqft
  • $1,007 / sqft
$845,000
1351 Ne Miami Gardens Dr, Unit 1404E, Miami, FL 33179
  • MLS# A11899327
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 861 sqft
  • $173 / sqft
$148,900
88 Sw 7th St, Unit 3806, Miami, FL 33130
  • MLS# A11962692
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 889 sqft
  • $956 / sqft
$850,000
650 Ne 32nd St, Unit 2108, Miami, FL 33137
  • MLS# A11978776
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 706 sqft
  • $956 / sqft
$675,000
31 Se 6th St, Unit 804, Miami, FL 33131
  • MLS# A11985057
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 719 sqft
  • $605 / sqft
$435,000
650 Ne 32nd St, Unit 3108, Miami, FL 33137
  • MLS# A11892358
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 706 sqft
  • $1,018 / sqft
$719,000
851 Ne 1st Ave, Unit 4204, Miami, FL 33132
  • MLS# A11910232
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 1,185 sqft
  • $819 / sqft
$970,200