Miami Condos For Sale

Properties Found: 1355 (Displaying 101 - 120)
3470 E Coast Ave, Unit H2503, Miami, FL 33137
  • MLS# A12015544
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 735 sqft
  • $605 / sqft
$445,000
494 Nw 165th St Rd, Unit C-508, Miami, FL 33169
  • MLS# A11964068
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 826 sqft
  • $151 / sqft
$124,900
185 Sw 7th St, Unit 3508, Miami, FL 33130
  • MLS# A11945469
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 783 sqft
  • $510 / sqft
$399,000
45 Sw 9th St, Unit 1407, Miami, FL 33130
  • MLS# A11927423
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 620 sqft
  • $903 / sqft
$560,000
1600 Sw 1 Ave, Unit 305, Miami, FL 33129
  • MLS# A12022144
  • 1 bed
  • 1 bath
$468,000
770 Ne 69th St, Unit 6F, Miami, FL 33138
  • MLS# A11939908
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,042 sqft
  • $504 / sqft
$525,000
999 Sw 1st Ave, Unit 2109, Miami, FL 33130
  • MLS# A11996576
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 819 sqft
  • $604 / sqft
$495,000
1408 Brickell Bay Dr, Unit 917, Miami, FL 33131
  • MLS# A11735684
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 787 sqft
  • $429 / sqft
$338,000
15201 Sw 80th St, Unit 207, Miami, FL 33193
  • MLS# A11958018
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 676 sqft
  • $354 / sqft
$239,000
3000 Coral Way, Unit 813, Miami, FL 33145
  • MLS# A12020094
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $429 / sqft
$350,000
1010 Brickell Ave, Unit 4211, Miami, FL 33131
  • MLS# A12008170
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 975 sqft
  • $779 / sqft
$760,000
2900 Ne 7th Ave, Unit 1108, Miami, FL 33137
  • MLS# A11950969
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 790 sqft
  • $758 / sqft
$599,000
55 Sw 9th St, Unit 1804, Miami, FL 33130
  • MLS# A12020159
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 851 sqft
  • $716 / sqft
$609,000
8000 Sw 149th Ave, Unit A107, Miami, FL 33193
  • MLS# A11977051
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 511 sqft
  • $411 / sqft
$210,000
485 Brickell Ave, Unit 1903, Miami, FL 33131
  • MLS# A11791615
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 790 sqft
  • $753 / sqft
$595,000
9301 Sw 92nd Ave, Unit 204C, Miami, FL 33176
  • MLS# A12020370
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 670 sqft
  • $358 / sqft
$240,000
1701 Ne 115th St, Unit 1A, Miami, FL 33181
  • MLS# A12016927
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 776 sqft
  • $322 / sqft
$249,900
917 Ne 199th St, Unit 206, Miami, FL 33179
  • MLS# A11741515
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 650 sqft
  • $292 / sqft
$190,000
1717 N Bayshore Dr, Unit A-1437, Miami, FL 33132
  • MLS# A12021445
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,048 sqft
  • $448 / sqft
$469,000
677 Sw 9th Ave, Unit 205, Miami, FL 33130
  • MLS# A12001581
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 688 sqft
  • $320 / sqft
$220,000