Miami Condos For Sale

Properties Found: 1355 (Displaying 161 - 180)
1740 Nw N River Dr, Unit 325, Miami, FL 33125
  • MLS# A12018393
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 634 sqft
  • $377 / sqft
$239,000
151 Se 1st St, Unit PH05, Miami, FL 33131
  • MLS# A11162061
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 526 sqft
  • $837 / sqft
$440,000
2740 Sw 28th Ter, Unit 202, Miami, FL 33133
  • MLS# A11971614
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 629 sqft
  • $588 / sqft
$370,000
18550 Ne 23rd Ct, Unit 202, Miami, FL 33180
  • MLS# A12011168
  • 1 bed
  • 1 bath
$594,950
475 Brickell Ave, Unit 3111, Miami, FL 33131
  • MLS# A11894896
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $674 / sqft
$549,998
45 Sw 9th St, Unit 1604, Miami, FL 33130
  • MLS# A12012238
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 843 sqft
  • $688 / sqft
$580,000
275 Ne 18th St, Unit 1606, Miami, FL 33132
  • MLS# A12019789
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 749 sqft
  • $507 / sqft
$380,000
1800 Nw 24th Ave, Unit 219, Miami, FL 33125
  • MLS# A11977661
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 604 sqft
  • $356 / sqft
$215,000
300 S Biscayne Bluv, Unit L-1022, Miami, FL 33131
  • MLS# A12021165
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 902 sqft
  • $660 / sqft
$595,000
1201 Ne 191st St, Unit G313, Miami, FL 33179
  • MLS# A11948162
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 898 sqft
  • $206 / sqft
$184,900
1401 Ne 191st St, Unit D108, Miami, FL 33179
  • MLS# A11963498
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 898 sqft
  • $156 / sqft
$139,900
7737 Sw 88th St, Unit C106, Miami, FL 33156
  • MLS# A12020845
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 648 sqft
  • $370 / sqft
$239,900
11 Ne 6th, Unit 1905, Miami, FL 33132
  • MLS# A11971537
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 630 sqft
  • $808 / sqft
$509,000
90 Sw 3rd St, Unit 1608, Miami, FL 33130
  • MLS# A12013026
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 736 sqft
  • $542 / sqft
$399,000
3800 Sw 102nd Ave, Unit 221, Miami, FL 33165
  • MLS# A11960565
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 632 sqft
  • $392 / sqft
$247,500
1351 Ne Miami Gardens Dr, Unit 1603E, Miami, FL 33179
  • MLS# A12019874
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 861 sqft
  • $203 / sqft
$175,000
5050 Nw 7th St, Unit 220, Miami, FL 33126
  • MLS# A12016871
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 624 sqft
  • $329 / sqft
$205,000
475 Brickell Ave, Unit 4511, Miami, FL 33131
  • MLS# A11957420
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $711 / sqft
$580,000
2700 Nw 2nd Ave, Unit 502, Miami, FL 33127
  • MLS# A12018822
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $1,013 / sqft
$729,000
1351 Ne Miami Gardens Dr, Unit 402E, Miami, FL 33179
  • MLS# A12021469
  • 1 bed
  • 2 baths
  • 861 sqft
  • $174 / sqft
$150,000