Miami Condos For Sale

Properties Found: 298 (Displaying 1 - 20)
4001 S Ocean Dr, Unit 9L, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11682457
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 905 sqft
  • $464 / sqft
$420,000
2501 S Ocean Dr, Unit 1228, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11796150
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $646 / sqft
$539,000
3000 S Ocean Dr, Unit 1012, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11697347
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 906 sqft
  • $414 / sqft
$375,000
1750 Jefferson St, Unit 510, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11945744
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 786 sqft
  • $178 / sqft
$139,900
4111 S Ocean Dr, Unit 3007, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11672623
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 852 sqft
  • $820 / sqft
$699,000
2761 Taft St, Unit 212, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A12016023
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 780 sqft
  • $167 / sqft
$130,000
2501 S Ocean Dr, Unit 433, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12020018
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $358 / sqft
$299,000
3000 S Ocean Dr, Unit 606, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11993521
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,021 sqft
  • $391 / sqft
$399,500
4111 S Ocean Dr, Unit 2207, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12003551
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 852 sqft
  • $763 / sqft
$650,000
5300 Washington St, Unit G127, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11966916
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $139 / sqft
$99,800
2501 S Ocean Dr, Unit 828, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11920852
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $514 / sqft
$429,000
3850 Washington St, Unit 409, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11925892
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 844 sqft
  • $180 / sqft
$152,000
2401 S Ocean Dr, Unit 806, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11945398
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,000 sqft
  • $349 / sqft
$349,000
2145 Pierce St, Unit 326, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11955124
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 510 sqft
  • $176 / sqft
$89,900
1410 S Ocean Dr, Unit 503, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11963237
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 874 sqft
  • $292 / sqft
$255,000
4111 S Ocean Dr, Unit 1107, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11991599
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 852 sqft
  • $739 / sqft
$630,000
3725 S Ocean Dr, Unit 1220, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12005510
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 902 sqft
  • $509 / sqft
$459,000
2100 Van Buren St, Unit 319, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11988961
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,033 sqft
  • $247 / sqft
$255,000
4200 Hillcrest Dr, Unit 408, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A11997064
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 844 sqft
  • $195 / sqft
$165,000
1600 S Ocean Dr, Unit 17D, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12007555
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 832 sqft
  • $282 / sqft
$235,000