Miami Condos For Sale

Properties Found: 680 (Displaying 1 - 20)
401 Ocean Dr, Unit 421, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11948668
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 655 sqft
  • $762 / sqft
$499,000
6801 Collins Ave, Unit 1102DOOR1111, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11186165
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 662 sqft
  • $950 / sqft
$629,000
448 Ocean Dr, Unit 303, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11973411
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 830 sqft
  • $1,187 / sqft
$985,000
6801 Collins Ave, Unit 1414, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11992662
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 662 sqft
  • $844 / sqft
$559,000
6801 Collins Ave, Unit 718, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12016221
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 772 sqft
  • $751 / sqft
$580,000
1 Collins Ave, Unit 108, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12018631
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 818 sqft
  • $1,588 / sqft
$1,299,000
6801 Collins Ave, Unit 710, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11866871
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 662 sqft
  • $979 / sqft
$648,000
1821 Jefferson Ave, Unit 306, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12010268
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 850 sqft
  • $588 / sqft
$500,000
1309 Euclid Ave, Unit 7, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12010608
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 700 sqft
  • $386 / sqft
$270,000
2455 Flamingo Dr, Unit 504, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11988886
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 840 sqft
  • $476 / sqft
$399,998
300 S Pointe Dr, Unit 907, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11960521
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,160 sqft
  • $1,164 / sqft
$1,350,000
100 Lincoln Rd, Unit 1216, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11924707
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 545 sqft
  • $512 / sqft
$279,000
1200 West Ave, Unit 1503, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11914310
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 837 sqft
  • $627 / sqft
$525,000
6900 Bay Dr, Unit 8A, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11968149
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $531 / sqft
$425,000
2829 Indian Creek Dr, Unit 603, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11983784
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $639 / sqft
$575,000
1698 Jefferson Ave, Unit 9, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12010171
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 722 sqft
  • $456 / sqft
$329,000
2301 Collins Ave, Unit 504, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12011064
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 880 sqft
  • $1,375 / sqft
$1,210,000
935 Euclid Ave, Unit 7, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12013625
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 647 sqft
  • $586 / sqft
$379,000
90 Alton Rd, Unit 807, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11942619
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 740 sqft
  • $1,012 / sqft
$749,000
1309 Euclid Ave, Unit 6, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11972364
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 700 sqft
  • $393 / sqft
$275,000