Miami Condos For Sale

Properties Found: 25 (Displaying 1 - 20)
8280 Sw 24th St, Unit 7311, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12016872
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,160 sqft
  • $99 / sqft
$115,000
7505 Kimberly Blvd, Unit 122, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12011198
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,102 sqft
  • $190 / sqft
$209,000
1820 Sw 81st Ave, Unit 3108, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12013343
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $182 / sqft
$182,000
6051 Sw 19th Pl, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11898057
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,161 sqft
  • $263 / sqft
$305,000
1830 Sw 81st Ave, Unit 4310, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11701977
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $139 / sqft
$139,000
1810 N Lauderdale Ave, Unit 2204, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12006395
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $190 / sqft
$190,000
2305 Belmont Ln, Unit 2305, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11969334
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,162 sqft
  • $211 / sqft
$245,000
7501 Kimberly Blvd, Unit 104, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11859505
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,102 sqft
  • $186 / sqft
$205,000
1820 Sw 81st Ave, Unit 3308, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11678587
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $165 / sqft
$165,000
8280 Sw 24th St, Unit 7104, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11978973
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,160 sqft
  • $82 / sqft
$95,000
1212 Belmont Ln, Unit 1212, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11970743
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $225 / sqft
$245,000
1800 Sw 81st Ave, Unit 1309, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11958692
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $185 / sqft
$185,000
8040 Hampton Blvd, Unit 512, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11852679
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $170 / sqft
$230,000
7951 Southgate Blvd, Unit F1, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11991454
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $262 / sqft
$265,000
1800 Sw 81st Ave, Unit 1203, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11990967
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $195 / sqft
$195,000
8209 Sw 23rd Ct, Unit 17C, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11979679
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,530 sqft
  • $169 / sqft
$259,000
1820 Sw 81st Ave, Unit 3107, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11906174
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $145 / sqft
$145,000
8103 Sw 24th St, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11828275
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,530 sqft
  • $160 / sqft
$245,000
8120 Sw 24th St, Unit 206, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11913384
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,160 sqft
  • $65 / sqft
$75,000
1810 Sw 81st Ave, Unit 2108, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11935532
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $110 / sqft
$110,000