Miami Condos For Sale

Properties Found: 25 (Displaying 21 - 25)
8041 Southgate Blvd, Unit H1, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11931678
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $247 / sqft
$249,000
8020 Hampton Blvd, Unit 202, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11924725
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $126 / sqft
$170,000
1800 Sw 81st Ave, Unit 1407, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11723608
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $135 / sqft
$135,000
1200 Sw 50th Ave, Unit 208-3, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11911602
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 894 sqft
  • $257 / sqft
$230,000
1820 N 81st Ave, Unit 3310, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11803554
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $179 / sqft
$179,000