Miami Condos For Sale

Properties Found: 209 (Displaying 201 - 209)
153 N Seabreeze Blvd, Unit 0401-S, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11928946
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,395 sqft
  • $1,169 / sqft
$2,800,000
2000 S Ocean Dr, Unit 309, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11936827
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,205 sqft
  • $431 / sqft
$519,000
3750 Galt Ocean Dr, Unit 1602, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11715167
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,580 sqft
  • $459 / sqft
$725,000
3101 Bayshore Dr, Unit 1102, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11908245
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,329 sqft
  • $820 / sqft
$1,090,000
900 Ne 18th Ave, Unit 709, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11889385
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 850 sqft
  • $300 / sqft
$254,950
2555 Ne 11th St, Unit 509, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11825025
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 970 sqft
  • $299 / sqft
$290,000
525 N Fort Lauderdale Beach Blvd, Unit 802, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11853568
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,237 sqft
  • $2,009 / sqft
$4,495,000
3101 Bayshore Dr, Unit 1504, Fort Lauderdale, FL 33304
  • MLS# A11776378
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,176 sqft
  • $799 / sqft
$939,999
3900 Galt Ocean Dr, Unit 506, Fort Lauderdale, FL 33308
  • MLS# A11822353
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,821 sqft
  • $632 / sqft
$1,150,000