Miami Condos For Sale

Properties Found: 112 (Displaying 41 - 60)
1065 S Flagler Ave, Unit 701, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11935487
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 900 sqft
  • $243 / sqft
$219,000
241 Se 9th Ave, Unit 110, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11818933
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 722 sqft
  • $186 / sqft
$134,000
2205 S Cypress Bend Dr,, Unit 302, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11956572
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,160 sqft
  • $227 / sqft
$263,500
160 Cypress Club Dr, Unit 608, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11971416
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 982 sqft
  • $273 / sqft
$268,500
1340 Ne 28th Ave, Unit 244, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11984185
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,065 sqft
  • $223 / sqft
$237,500
4561 W Mcnab Rd, Unit 17, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12015273
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $259 / sqft
$206,900
1263 Sw 46th Ave, Unit 2104, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12016272
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 903 sqft
  • $254 / sqft
$229,000
301 S Golf Blvd, Unit 172, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A11956597
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 750 sqft
  • $137 / sqft
$103,000
840 Pine Dr, Unit 204, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11965596
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 917 sqft
  • $256 / sqft
$235,000
2501 W Golf Blvd, Unit 128, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A12007797
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 705 sqft
  • $150 / sqft
$106,000
3091 N Course Dr, Unit 702, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12014957
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,064 sqft
  • $296 / sqft
$315,000
4521 W Mcnab Rd, Unit 11, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11981827
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $224 / sqft
$220,000
2206 S Cypress Bend Dr, Unit 801, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11910226
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,222 sqft
  • $123 / sqft
$149,900
2731 Ne 14th St Cswy, Unit 324, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11931325
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $306 / sqft
$300,000
2639 N Riverside Dr, Unit 806, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11955562
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $579 / sqft
$579,000
1401 S Ocean Blvd, Unit 408, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12002792
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,426 sqft
  • $382 / sqft
$545,000
3091 N Course Dr, Unit 502, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12012402
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,064 sqft
  • $215 / sqft
$229,000
201 N Ocean Blvd, Unit 112, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11949927
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $282 / sqft
$310,000
4561 W Mcnab Rd, Unit 16, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11915792
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $247 / sqft
$197,500
1116 N Ocean Blvd, Unit 1205, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12009330
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,928 sqft
  • $1,245 / sqft
$2,400,000