Miami Condos For Sale

Properties Found: 112 (Displaying 61 - 80)
2320 S Cypress Bend Dr, Unit 204, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12005915
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $181 / sqft
$199,000
710 N Ocean Blvd, Unit 603, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11999329
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,028 sqft
  • $579 / sqft
$595,000
2850 Ne 14th St Cswy, Unit 110B, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11953848
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 910 sqft
  • $363 / sqft
$330,000
2350 Ne 14th St Cswy, Unit 505, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11495530
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $213 / sqft
$230,000
100 Se 6th Ave, Unit 107, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11987299
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 940 sqft
  • $191 / sqft
$180,000
2501 W Golf Blvd, Unit 235, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A11989062
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 850 sqft
  • $147 / sqft
$124,900
710 N Ocean Blvd, Unit 1010, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A12006845
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 800 sqft
  • $711 / sqft
$569,000
1401 S Ocean Blvd, Unit 407, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11988073
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,426 sqft
  • $403 / sqft
$575,000
1100 Se 5th Ct, Unit 83, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11985889
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,172 sqft
  • $414 / sqft
$485,000
1821 Ne 40th Ct, Unit 302, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A12003452
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $232 / sqft
$290,000
1235 Sw 46th Ave, Unit 707, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11818090
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 903 sqft
  • $221 / sqft
$200,000
2200 S Cypress Bend Dr, Unit 406, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11942832
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,222 sqft
  • $184 / sqft
$225,000
1505 N Riverside Dr, Unit 604, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11750052
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,069 sqft
  • $365 / sqft
$390,000
3201 Ne 8th St, Unit 405, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11969084
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $318 / sqft
$350,000
2228 N Cypress Bend Dr, Unit 103, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11960527
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 825 sqft
  • $302 / sqft
$249,000
3301 S Palm Aire Dr, Unit 106, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11995710
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $189 / sqft
$210,000
201 N Ocean Blvd, Unit 712, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11955088
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $409 / sqft
$450,000
740 S Federal Hwy, Unit 209, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11971008
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,025 sqft
  • $350 / sqft
$359,000
111 Gardens Dr, Unit 203, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11753303
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,090 sqft
  • $239 / sqft
$259,999
1965 Se 5th Ct, Unit 203, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11948671
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 870 sqft
  • $229 / sqft
$199,000