Miami Condos For Sale

Properties Found: 110 (Displaying 81 - 100)
2850 W Golf Blvd, Unit 211, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A11934698
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 750 sqft
  • $149 / sqft
$112,000
2240 N Cypress Bend Dr, Unit 805, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11946430
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,222 sqft
  • $184 / sqft
$225,000
126 S Cypress Rd, Unit 729, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11985385
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 936 sqft
  • $198 / sqft
$185,000
4341 W Mcnab Rd, Unit 27, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11870228
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,148 sqft
  • $174 / sqft
$199,900
2701 Ne 1st St, Unit 203, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11939611
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 780 sqft
  • $372 / sqft
$290,000
2651 S Course Dr, Unit 203, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11979369
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $209 / sqft
$229,900
2681 S Course Dr, Unit 209, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11970497
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $182 / sqft
$200,000
2611 N Riverside Dr, Unit 901, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11977069
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,102 sqft
  • $558 / sqft
$615,000
2320 S Cypress Bend Dr, Unit 206, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11950217
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $180 / sqft
$179,900
20 N Ocean Blvd, Unit 1403, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11976815
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,815 sqft
  • $1,461 / sqft
$2,650,900
20 N Ocean Blvd, Unit 17B, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11976806
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,388 sqft
  • $1,817 / sqft
$4,337,900
600 Pine Dr, Unit 111, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11975040
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $240 / sqft
$240,000
2681 S Course Dr, Unit 204, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11953451
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $254 / sqft
$279,000
3010 N Course Dr, Unit 310, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11970720
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $232 / sqft
$254,900
4030 W Palm Aire Dr, Unit 104, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11965134
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,216 sqft
  • $210 / sqft
$255,000
2350 Ne 14th St Cswy, Unit 507, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11959179
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $213 / sqft
$230,000
4421 W Mcnab Rd, Unit 20, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11942693
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $256 / sqft
$205,000
510 N Ocean Blvd, Unit 308, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11921342
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $621 / sqft
$689,000
3400 Blue Lake Dr, Unit 505, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A11940413
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 850 sqft
  • $316 / sqft
$269,000
1340 S Ocean Blvd, Unit 403, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11829008
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,644 sqft
  • $544 / sqft
$895,000