Miami Condos For Sale

Properties Found: 110 (Displaying 101 - 110)
1247 Sw 46th Ave, Unit 1312, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11758920
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 903 sqft
  • $260 / sqft
$235,000
3200 Nw 5th Ter, Unit 8, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A11849745
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 912 sqft
  • $247 / sqft
$224,900
132 S Cypress Rd, Unit 518, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11919412
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 936 sqft
  • $262 / sqft
$245,000
3600 Oaks Clubhouse Dr, Unit 103, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11930690
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,146 sqft
  • $261 / sqft
$299,000
221 Se 9th Ave, Unit 102, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11926461
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 940 sqft
  • $303 / sqft
$285,000
4045 W Mcnab Rd, Unit 110, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11825420
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,035 sqft
  • $154 / sqft
$159,900
151 Se 6th Ave, Unit 2, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11927529
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 934 sqft
  • $208 / sqft
$194,000
2731 Ne 14th St Cswy, Unit 636, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11824321
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $352 / sqft
$345,000
1401 N Riverside Dr, Unit 1005, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11852485
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,002 sqft
  • $394 / sqft
$394,900
777 S Federal Hwy, Unit 308D, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11850437
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,035 sqft
  • $338 / sqft
$350,000