Miami Condos For Sale

Properties Found: 622 (Displaying 1 - 20)
2155 Washington Ct, Unit 507, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12015671
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,234 sqft
  • $952 / sqft
$1,175,000
1621 Collins Ave, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11859888
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $639 / sqft
$695,000
2600 Collins Ave, Unit 206, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11907561
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 870 sqft
  • $470 / sqft
$409,000
1009 Meridian Ave, Unit 14, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11970158
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 730 sqft
  • $767 / sqft
$560,000
345 Ocean Dr, Unit 326, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12011811
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 659 sqft
  • $1,252 / sqft
$825,000
1410 Euclid Ave, Unit 6, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12006606
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 820 sqft
  • $628 / sqft
$515,000
6767 Indian Creek Dr, Unit 11, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12020599
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 357 sqft
  • $910 / sqft
$325,000
1027 Pennsylvania Ave, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11930559
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 790 sqft
  • $454 / sqft
$359,000
5875 Collins Ave, Unit 1503, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11873010
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $1,737 / sqft
$1,900,000
2001 Meridian Ave, Unit 404, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12014470
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 966 sqft
  • $931 / sqft
$899,000
5 Island Ave, Unit 2C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11974860
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $958 / sqft
$1,250,000
6965 Harding Ave, Unit 305, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12018733
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 871 sqft
  • $419 / sqft
$365,000
5640 Collins Ave, Unit 6B, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11861748
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,935 sqft
  • $398 / sqft
$770,000
540 West Ave, Unit 2311, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11945424
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,223 sqft
  • $1,554 / sqft
$1,900,000
1127 Euclid Ave, Unit 206, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11919269
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 682 sqft
  • $565 / sqft
$385,000
1688 West Ave, Unit 408, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11996199
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $473 / sqft
$524,998
8701 Collins Ave, Unit 904, Miami Beach, FL 33154
  • MLS# A12008903
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,594 sqft
  • $3,761 / sqft
$5,995,000
5225 Collins Ave, Unit 603, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11918425
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $675 / sqft
$810,000
1100 West Ave, Unit 916, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12000726
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $731 / sqft
$795,000
1250 Lincoln Rd, Unit 404, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12001995
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 860 sqft
  • $523 / sqft
$449,900