Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 1 - 20)
1000 West Ave, Unit 702, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12006925
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,187 sqft
  • $513 / sqft
$609,000
2829 Indian Creek Dr, Unit 1102, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11988992
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $553 / sqft
$525,000
1331 Lincoln Rd, Unit 704, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12017432
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 820 sqft
  • $584 / sqft
$479,000
7135 Collins Ave, Unit 705, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11905877
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,455 sqft
  • $567 / sqft
$825,000
6620 Indian Creek Dr, Unit 609, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11962787
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,143 sqft
  • $848 / sqft
$969,000
2001 Meridian Ave, Unit 404, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12014470
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 966 sqft
  • $931 / sqft
$899,000
6301 Collins Ave, Unit 806, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11855353
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $639 / sqft
$780,000
5700 Collins Ave, Unit 7A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11817245
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $515 / sqft
$530,000
2401 Collins Ave, Unit 1011, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11828578
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,121 sqft
  • $597 / sqft
$669,000
1100 West Ave, Unit 916, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12000726
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $731 / sqft
$795,000
2301 Collins Ave, Unit 1004, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11913664
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,840 sqft
  • $1,897 / sqft
$3,490,000
2455 Flamingo Dr, Unit 501, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12013690
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $665 / sqft
$865,000
5151 Collins Ave, Unit 925, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11663338
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $680 / sqft
$700,000
6061 Collins Ave, Unit 5F, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11997055
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,524 sqft
  • $656 / sqft
$1,000,000
400 S Pointe Dr, Unit 906, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11758133
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,042 sqft
  • $1,416 / sqft
$1,475,000
9 Island Ave, Unit 609, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11928152
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,477 sqft
  • $1,117 / sqft
$1,650,000
100 Lincoln Rd, Unit 1111, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11901303
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $735 / sqft
$875,000
101 20th St, Unit 3806, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11972566
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,316 sqft
  • $3,780 / sqft
$4,975,000
1250 Lincoln Rd, Unit 404, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12001995
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 860 sqft
  • $523 / sqft
$449,900
100 Lincoln Rd, Unit 811, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11822484
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $587 / sqft
$699,000