Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 201 - 220)
101 20th St, Unit 2902, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11916931
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,213 sqft
  • $2,556 / sqft
$3,100,000
3411 Indian Creek Dr, Unit 604, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11879688
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $583 / sqft
$699,000
1621 Collins Ave, Unit PH1002, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12012427
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,231 sqft
  • $771 / sqft
$949,000
260 Collins Ave, Unit 205, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12005026
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,061 sqft
  • $1,646 / sqft
$1,745,945
260 Collins Ave, Unit 105, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12004933
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,061 sqft
  • $1,616 / sqft
$1,714,260
1035 West Ave, Unit 201, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11982755
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 983 sqft
  • $488 / sqft
$480,000
5775 Collins Ave, Unit 1602, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11817002
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,612 sqft
  • $3,697 / sqft
$5,960,000
9 Island Ave, Unit 407, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12001868
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,778 sqft
  • $1,181 / sqft
$2,100,000
4779 Collins Ave, Unit 1804STRG, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11879284
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $1,219 / sqft
$1,890,000
5151 Collins Ave, Unit 730DEN, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11927864
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $641 / sqft
$865,000
2100 Park Ave, Unit 406, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11917543
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,226 sqft
  • $779 / sqft
$955,000
5600 Collins Ave, Unit 15B, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12007913
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $445 / sqft
$529,000
710 11th St, Unit 5, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11960598
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $400 / sqft
$380,000
7832 Collins Ave, Unit 403, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11930363
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $410 / sqft
$410,000
2455 Flamingo Dr, Unit 201, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11984972
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $435 / sqft
$565,000
4747 Collins Ave, Unit 207, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11928412
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,134 sqft
  • $485 / sqft
$550,000
1800 Sunset Harbour Dr, Unit 1515, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11845781
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,140 sqft
  • $1,044 / sqft
$1,190,000
1445 16th St, Unit 1101, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11982470
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,128 sqft
  • $1,618 / sqft
$1,825,000
5660 Collins Ave, Unit 20B, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11997863
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,210 sqft
  • $475 / sqft
$1,050,000
5600 Collins Ave, Unit 9E, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12010378
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $478 / sqft
$789,000