Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 221 - 240)
10 Venetian Way, Unit 403, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11968225
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,463 sqft
  • $854 / sqft
$1,250,000
5 Island Ave, Unit 12C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12004266
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $690 / sqft
$900,000
5225 Collins Ave, Unit 603, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11918425
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $675 / sqft
$810,000
650 West Ave, Unit 2612, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12003049
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,147 sqft
  • $1,046 / sqft
$1,200,000
1300 Lincoln Rd, Unit A701, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11681962
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $426 / sqft
$490,000
7700 Collins Ave, Unit 5, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11948861
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,131 sqft
  • $553 / sqft
$625,000
1775 Washington Ave, Unit 7B, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12009917
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $517 / sqft
$496,000
2600 Collins Ave, Unit 405, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12002302
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 740 sqft
  • $526 / sqft
$389,000
4775 Collins Ave, Unit 1504, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12012345
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,490 sqft
  • $990 / sqft
$1,475,000
1331 Lincoln Rd, Unit 702, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12012278
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 820 sqft
  • $573 / sqft
$470,000
7135 Collins Ave, Unit 1015, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11928211
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,455 sqft
  • $533 / sqft
$775,000
10 Venetian Way, Unit 904, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11975614
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,477 sqft
  • $1,456 / sqft
$2,150,000
1289 Marseille Dr, Unit 50, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11957059
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $207 / sqft
$205,000
6450 Collins Ave, Unit 1004, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12009930
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $489 / sqft
$675,000
6039 Collins Ave, Unit 1131, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11950023
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $558 / sqft
$720,000
90 Alton Rd, Unit 303, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11718639
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $841 / sqft
$950,000
1200 West Ave, Unit 1507, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11965611
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,019 sqft
  • $599 / sqft
$610,000
1030 15th St, Unit 321, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12004580
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,101 sqft
  • $1,158 / sqft
$1,275,000
4775 Collins Ave, Unit 1708, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11899243
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $1,194 / sqft
$1,850,000
100 Lincoln Rd, Unit 1511, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11981822
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $735 / sqft
$875,000