Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 241 - 260)
101 20th St, Unit 1706, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11845137
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,316 sqft
  • $2,504 / sqft
$3,295,000
1775 Washington Ave, Unit 8F, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12008550
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $609 / sqft
$584,990
1519 Drexel Ave, Unit 200, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11994649
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 833 sqft
  • $587 / sqft
$489,000
4775 Collins Ave, Unit 507, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11953463
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $862 / sqft
$1,189,000
650 West Ave, Unit 1104, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11997925
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,078 sqft
  • $1,020 / sqft
$1,100,000
650 Pennsylvania Ave, Unit 1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11913051
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 900 sqft
  • $666 / sqft
$599,000
7125 Bay Dr, Unit 506, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11998463
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,101 sqft
  • $409 / sqft
$450,000
5225 Collins Ave, Unit 1117, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11789228
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $594 / sqft
$569,900
6801 Collins, Unit 1215, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12010427
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 993 sqft
  • $901 / sqft
$895,000
1 Century Ln, Unit 202, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11860760
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,280 sqft
  • $543 / sqft
$695,000
, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11967284
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,151 sqft
  • $1,303 / sqft
$1,500,000
227 Michigan Ave, Unit 405, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11955595
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 940 sqft
  • $771 / sqft
$725,000
2555 Collins Ave, Unit 2401, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12010695
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,005 sqft
  • $1,363 / sqft
$1,370,000
899 West Ave, Unit 3M, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11917971
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 852 sqft
  • $417 / sqft
$355,000
6039 Collins Ave, Unit 1625, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11966074
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,605 sqft
  • $611 / sqft
$980,000
6039 Collins Ave, Unit 1728, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11627702
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,280 sqft
  • $466 / sqft
$596,000
711 14th St, Unit 4, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11959619
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,048 sqft
  • $477 / sqft
$500,000
500 Alton Rd, Unit 2207, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11940168
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,451 sqft
  • $1,706 / sqft
$2,475,000
2655 Collins Ave, Unit 2302, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11611042
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,645 sqft
  • $821 / sqft
$1,350,000
801 N Venetian Dr, Unit 208, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11919686
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,440 sqft
  • $590 / sqft
$850,000