Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 281 - 300)
5055 Collins Ave, Unit 9A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11913276
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,019 sqft
  • $525 / sqft
$535,000
1330 West Ave, Unit 1013, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11793623
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,262 sqft
  • $594 / sqft
$749,000
5875 Collins Ave, Unit 501, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11929873
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,322 sqft
  • $1,660 / sqft
$2,195,000
4701 N Meridian Ave, Unit 304, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11936677
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,766 sqft
  • $1,663 / sqft
$4,600,000
200 S Shore Dr, Unit 12, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11955745
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,563 sqft
  • $246 / sqft
$385,000
4301 Collins Ave, Unit 403, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11935794
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 949 sqft
  • $638 / sqft
$605,000
5401 Collins Ave, Unit 628, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11746918
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $587 / sqft
$575,000
5005 Collins Ave, Unit 725, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11550977
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 964 sqft
  • $379 / sqft
$365,000
6545 Indian Creek Dr, Unit 506, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11998195
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 740 sqft
  • $538 / sqft
$398,000
1500 Ocean Dr, Unit 607, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12004938
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $1,432 / sqft
$1,675,000
5880 Collins Ave, Unit 403, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11893593
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 908 sqft
  • $550 / sqft
$499,000
6305 Indian Creek Dr, Unit 3B, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11994183
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,056 sqft
  • $507 / sqft
$535,000
5161 Collins Ave, Unit 1003, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12007319
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $669 / sqft
$689,000
2555 Collins Ave, Unit 1002, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11973591
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,005 sqft
  • $696 / sqft
$699,000
520 West Ave, Unit 1102, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11912348
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,499 sqft
  • $1,401 / sqft
$2,100,000
1115 Meridian Ave, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11990206
  • 2 beds
  • 2 baths
$550,000
5875 Collins Ave, Unit 1003, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11935904
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $1,398 / sqft
$1,529,000
1320 Drexel Ave, Unit 200, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11895748
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 730 sqft
  • $445 / sqft
$325,000
5750 Collins Ave, Unit 6J, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11959190
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,362 sqft
  • $349 / sqft
$475,000
6061 Collins Ave, Unit 12D, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11987104
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,415 sqft
  • $587 / sqft
$830,000