Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 321 - 340)
5757 Collins Ave, Unit 504, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11947340
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,510 sqft
  • $728 / sqft
$1,100,000
5900 Collins Ave, Unit 1405, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11939069
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $653 / sqft
$620,000
2870 Pine Tree Dr, Unit 3, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11986202
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 982 sqft
  • $606 / sqft
$595,000
, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11941409
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,830 sqft
  • $697 / sqft
$1,275,000
1671 Collins Ave, Unit 8B, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11740203
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,217 sqft
  • $3,879 / sqft
$8,600,000
4779 Collins Ave, Unit 2607, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11946146
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $1,159 / sqft
$1,599,000
1250 Lincoln Rd, Unit 406, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12005350
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 860 sqft
  • $564 / sqft
$485,000
2001 Meridian Ave, Unit 309, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11775561
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $786 / sqft
$1,140,000
120 Jefferson Ave, Unit 12022, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11979019
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $1,335 / sqft
$1,495,000
1800 Sunset Harbour Dr, Unit 1003, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11855025
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $783 / sqft
$885,000
250 Collins Ave, Unit 109, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12004532
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 863 sqft
  • $1,672 / sqft
$1,443,360
1900 Sunset Harbour Dr, Unit 703, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11946380
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,270 sqft
  • $598 / sqft
$760,000
4925 Collins Ave, Unit 1A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11968415
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,757 sqft
  • $623 / sqft
$1,095,000
5055 Collins Ave, Unit 5M, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11986651
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,660 sqft
  • $419 / sqft
$695,000
2301 Collins Ave, Unit PH-22, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11938093
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $1,626 / sqft
$1,999,990
4401 Collins Ave, Unit 1015/1017, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11713473
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,557 sqft
  • $1,365 / sqft
$2,125,000
1816 Meridian Ave, Unit 5, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11717898
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 820 sqft
  • $609 / sqft
$499,000
1816 Meridian Ave, Unit 4, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11717879
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 812 sqft
  • $738 / sqft
$599,000
1816 Meridian Ave, Unit 13, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11717902
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 851 sqft
  • $586 / sqft
$499,000
5225 Collins Ave, Unit 501, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11724253
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $749 / sqft
$899,000