Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 361 - 380)
5900 Collins Ave, Unit 506, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11915815
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 970 sqft
  • $510 / sqft
$495,000
5900 Collins Ave, Unit 906, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11928278
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 970 sqft
  • $535 / sqft
$519,000
1673 Bay Rd, Unit 405, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11898878
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 880 sqft
  • $403 / sqft
$354,900
2555 Collins Ave, Unit 506, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11978798
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,037 sqft
  • $800 / sqft
$830,000
1775 Washington Ave, Unit 4C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11946485
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $454 / sqft
$459,000
1621 Collins Ave, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11859888
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $639 / sqft
$695,000
5601 Collins Ave, Unit 1110, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11988877
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 930 sqft
  • $806 / sqft
$750,000
6899 Collins Ave, Unit 808, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11863846
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $1,356 / sqft
$1,749,000
50 S Pointe Dr, Unit 905, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11998562
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,698 sqft
  • $3,295 / sqft
$5,595,000
7135 Collins Ave, Unit 605, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11958089
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,455 sqft
  • $546 / sqft
$795,000
580 72nd St, Unit 1402, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11991178
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 884 sqft
  • $1,980 / sqft
$1,750,000
2600 Collins Ave, Unit 308, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11914592
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 710 sqft
  • $549 / sqft
$390,000
6039 Collins Ave, Unit 1710, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11988609
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $692 / sqft
$699,000
4401 Collins Ave, Unit 3202/3204, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11672737
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,496 sqft
  • $1,805 / sqft
$2,700,000
4391 Collins Ave, Unit 1501/1502, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11668406
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,118 sqft
  • $1,990 / sqft
$2,225,000
4401 Collins Av, Unit 2906/2908, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11224323
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,528 sqft
  • $1,702 / sqft
$2,600,000
7171 Bay Dr, Unit 5, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11984938
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 840 sqft
  • $594 / sqft
$499,000
5001 Collins Ave, Unit 1G, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11911788
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,099 sqft
  • $500 / sqft
$550,000
5701 Collins Ave, Unit 1415, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11941685
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $507 / sqft
$669,000
1020 Meridian Ave, Unit 201, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11833702
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,266 sqft
  • $423 / sqft
$535,000