Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 21 - 40)
100 Lincoln Rd, Unit PH14, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11868598
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 900 sqft
  • $1,222 / sqft
$1,100,000
2642 Collins Ave, Unit 306, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12006177
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $438 / sqft
$469,000
5555 Collins Ave, Unit 10B, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11648915
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,047 sqft
  • $478 / sqft
$500,000
2655 Collins Ave, Unit 1407, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11977208
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,122 sqft
  • $530 / sqft
$595,000
500 Alton Rd., Unit 3004, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12008975
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,434 sqft
  • $2,420 / sqft
$3,470,000
5757 Collins Ave, Unit 1104, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12002821
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,510 sqft
  • $546 / sqft
$824,990
7441 Wayne Ave, Unit 2B, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11949704
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $299 / sqft
$305,000
6301 Collins Ave, Unit 3006, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12005131
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $1,000 / sqft
$1,220,000
8701 Collins Ave, Unit 904, Miami Beach, FL 33154
  • MLS# A12008903
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,594 sqft
  • $3,761 / sqft
$5,995,000
102 24th St, Unit 1115, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11938937
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,687 sqft
  • $2,875 / sqft
$4,850,000
1455 West Ave, Unit 501, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12011744
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 878 sqft
  • $535 / sqft
$470,000
4775 Collins Ave, Unit 3608, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11999493
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $1,287 / sqft
$1,995,000
90 Alton Rd, Unit 2110, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11954104
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,090 sqft
  • $1,422 / sqft
$1,550,000
401 69th St, Unit 212, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12018861
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,287 sqft
  • $427 / sqft
$549,000
1345 West Avenue, Unit 304, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11882187
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,071 sqft
  • $448 / sqft
$480,000
650 West Ave, Unit 2804, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11925965
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,078 sqft
  • $881 / sqft
$950,000
650 West Ave, Unit 2801, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11921558
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,147 sqft
  • $1,482 / sqft
$1,699,999
5555 Collins Ave, Unit 7T, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11925016
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,064 sqft
  • $423 / sqft
$450,000
1330 West Ave, Unit 3206, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11949910
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,127 sqft
  • $1,018 / sqft
$1,147,000
2001 Meridian Ave, Unit 307, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11906713
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,058 sqft
  • $948 / sqft
$1,950,000